Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek,...

Milyen okostelefont vegyek, ha csak ritkán akarom használni?

Figyelt kérdés
Azt utálom az okostelefonokban, hogy állandóan tölteni kell őket, ráadásul ha tökre lemerül, akkor az árt az aksinak, nekem viszont csak havonta egyszer lenne fontos használnom. Van olyan, aminek vagy jó az aksija, vagy nem eszi annyira az aksit, esetleg lehet váltani okos és buta mód között, mert valójában egy régi hagyományos telefon viszont jó, nem kell mindig okos legyen.

2018. febr. 22. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Sony Xperia Z1 Compact.

2 naponta töltöm.

2018. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért merülnek gyorsan az okostelefonok, mert állandóan használva vannak, ha nem használnád sokat akkor elég lenne hetente egyszer tölteni.(Egyáltalán nem nehéz töltőre rakni) Az elsőre pedig ne hallgass, hülyeséget beszél.
2018. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Huawei P8 Lite...

Ha nem hasznalod 1-masfel napot kibir,ha veszel hozza egy minimum 4000mAh-os powerbankot akkor 3-4napot is.

Es van benne "buta" mod ami ultra takarekos mod,es akkor csak hivasokat tudsz inditani/fogadni es Sms-ek vannak.

Egyebkent ultra takarekos modban az az 1-masfel nap is talan kitolhato 2re

2018. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
A harmadikra ne hallgass. Volt Huawei P8 Lite-om. Gyenge, szar az akksija. 1 nap kétszer de volt hogy háromszor töltöttem...
2018. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem Lenovo K6 Powerem van. Kajakabb akksi, és butamód kapcsoló. "Bután" kimegy a világból egy töltéssel.
2018. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#1 es #4.

Nekem most is P8 Liteom van.

Allando mobilinternet mellett 10-12 orat bir,ugy hogy orankent 4-5x eloveszem par percre irogatni.

Egyaltalan nem lassu.

Lehet ,hogy nem hasznaltan kellett volna venni egy piacon es nem lennel ennyire rossz velemennyel rola.

Bar 15%-ban adsz hasznos valaszokat ,amin a stilusod es a helyesirasod miatt nem is csodalkozom.

2018. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egész attól függ, hogy képes vagy-e azokat az akku takarékossági tanácsokat használni, amelyeket millió cikkben szajkóznak évek óta. Hogy leveszed a fényerőt. Hogy be van kapcsolva az akkukímélő mód. Hogy ha nem netezel, akkor legyen kikapcsolva wifi/LTE. Hogy ha nem navigálsz, akkor minek van bekapcsolva a GPS.


Én ezeket betartom, és három-négy naponta kell töltenem a csúcsprocis telefonomat.

2018. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért nem butatelefon + tabletben gondolkodsz?
2018. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egy J7 2017-et használok. Ha egész nap messengerezek, facebookozok rajta, akkor is kibírja nap végéig.
2018. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó,,,azert ebben van egy kis tulzas.

Nekem is volt J7em,viszont 7ora alatt le tudtam meriteni.Teljesen uj volt.

(Mondjuk ne hozzam viszonyitsunk,en egy Iphone 7et is 9ora alatt lenullaztam:D)

Szoval az az egesznapos hasznalat nem folyamatos (gondolom).

Az viszont teny es valo,hogy nagyon jo telefon nagyon eros akksival es ki lehet belole hozni 2 napot is.

2018. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!