Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol a legérdenesebb telefont...

Hol a legérdenesebb telefont venni?

Figyelt kérdés
Részletesebben:Media Markt,Euronics kizárva.Jobban járok,ha Telekomban vásárolok,de tudok esetleg még boltokat,akár online akár Dombóvár közelében?max.Pécs,Kaposvár.Tudom,ez egy drága telefom,de mivel a zsebpénzemből veszem az is számít,ha 10 ezret megspórolok:D.Plusz pozitívum,ha megtudom előtte kicsit tapizni mielőtt megveszem.Lehet BP-n is,csak megbízható legyen és persze futárral.

2018. márc. 1. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem irtad le ,hogy milyen telefont,de ahogy a kulcsszavakat lattam, iphonerol van szo.

Szolgaltatonal jossz ki talan a legjobban ,ott tudod reszletekre venni egesz korrekt elofizetessel.

Bar,hogy miert zartad ki a MediaMarktot es az Euronicsot azt nem igazan ertem,de hat ha nem akkor nem.

2018. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Így van, érdekes, hogy a Media Markt-ot és Euronics-et kizártad, pedig mindkettő nagyon jó, neves üzletlánc, sokszor akár kamatmentes részletre is vásárolhatsz náluk, és szinte más helyek nem is igazán vannak, ahol előtte élőben "megtapizhatod" a telefonokat!
2018. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Neked sehol, ha nem tudsz körül nézni.

Eustock, Tinydeal vagy a Kinatech oldalán ha szét néznél.

2018. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!