Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek 6" colos mobilte...

Van valakinek 6" colos mobiltelefonja?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy?

El fér zsebben?

xiaomi redmi 5 pluson gondolkodom 6 colos

Tapasztalat?



2018. márc. 3. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 5.7"-es Samsungom volt anno. Énis azt hittem, hogy jajj de nagy lesz, még a zsebembe se fér el. Az egész mítosz megdőlt. Nagyon könnyen hozzászoktam, annyira, hogy még a végén túl kicsinek tűnt az 5"-es telefon, és olyan klausztrofóbia beütés volt.

Nem hiszem hogy lesz vele bármi problémád, én jobban élveztem azt a telefont mint az öt colos mostanit. A kezem se nagyon nagy, de azért mondjuk párszor pofán vágott mikor fekve használtam. Ez az egyetlen ürügy.

2018. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ami volt/van az max 5,5.


Ami annál nagyobb az már tablet nem?

2018. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy LG V20-szal van tapasztalatom, ez úgy durván 6", ha egybe veszem a 2 kijelzőt. Elfér a legtöbb zsebben, de azért szűk farmerrel nem próbálkoznék. Használni 1 kézzel néha kellemetlen már.
2018. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár kabátomba és farmer zsebembe nem fér bele ezért vagy a kezembe hurcolászom vagy kis oldal tasit veszek fel ha nagyobb útra megyek és tudom hogy nem fogok tudni maceráskodni a kezembe a telefonnal. Vagyis belefér a kabátomba

csak nem tudom összecipzározni és félek hogy kiesik, ugyanígy vagyok a zsebbel is belefér csak félig kilóg és para hogy kiesik. Én nő vagyok lehet a férfi zsebek nagyobbak. Amúgy nagyon szeretem megér minden macerát ez a hatalmas kijelző. Nekem is xiaomim van.

2018. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fotoszintézis ***** válasza:
88%
Redmi 5 plus a 18:9 arányú kijelzője miatt olyan széles mint egy 5.5 colos telefon és alul felül nem túl nagy a keret, ezért szerintem ha 5.5 az nem túl nagy, ez sem lesz az.
2018. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Samsung S8+ 6.2" :) Először féltem,hogy nagy lesz S6 után,de hamar meg lehet szokni és nem cserélném le kisebbre.Elfér zsebben is stb...
2018. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 5" volt a legnagyobb, amit jelenleg is használok. Sose számított nekem a kijelző mérete, csak az, hogy hardver, kamera, stb... a pénzemért a lehető legjobbat kapjam! Következő telefonnak egy ideig a Huawei Mate 8 volt a kiszemeltem, ami 6", vagyis egy teljes col ugrás felfelé, mégsem voltak ezzel kapcsolatban aggályaim egy pillanatig sem, csak azért nézek mást, mert a 64 gigás változat már nem kapható sehol! Véglegesen még nem döntöttem, de a jelöltek között van az egyik legújabb is, a Sony Xperia XA2 Ultra, ami szintén 6"! Én nagyon ritkán a farzsebemben hordom a telefonomat, ott az 5" még éppen elfér, bár úgy kb. 2 milliméterrel így is kilóg a felső széle, de amúgy inkább a táskámban szoktam hordani, ott meg úgyis mindegy a mérete, ami egyébként ma már a nagyobb telefonoknál sem olyan óriási, mert a trendet követve a káva egyre vékonyabb!
2018. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy az 5.7 colos Galaxy s6 edge+ van már több mint 2 éve de simán el tudnék nagyobb telefont is képzelni magamnak. Főleg hogy az utóbbi időben egyre kisebb a káva a kijelzők körül mert ugye ilyenkor annak a méretét adják meg nem magát a telefonét. Pl a 6.2 colos kijekzős S8+ alig nagyobb mint az én telefonom.Bár nem árt ilyenkor az sem ha az embernek nagyobb a keze szóval ez ettől is függhet.
2018. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb telefonon, kijelzőn mindent könnyebb csinálni és a jót könnyű megszokni.
2018. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bp1985 ***** válasza:
100%
Nekem ideális méret, lehet neked nem.
2018. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!