Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék új mobilt venni,...

Szeretnék új mobilt venni, melyiket ajánlanátok az igényeimnek?

Figyelt kérdés
Fontos a fényképező minősége (mivel van egy jó gépem, de azt nem tudom mindig cipeli, ezért szertném, ha a telefonnnal késült kép nem lenne nagyon gagyi. Legjobb emlékem az LG mobilhoz fűz. Q6ra gondoltam. Semmi másra nem használom, nem kell nekem semmi extra, hívásra, plusz fotózás. Ilyen áron (90 000) mi van ami ég jó? Bár ha nem mondotok rosszat erről az LGről, én ennél maradnék:))
2017. szept. 17. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az LG-t nem ismerem, de én az LG-kkel már párszor befürödtem, azóta inkább hanyagolom ezt a márkát. Samsungot szeretem, az enyémnek pl. nagyon jó a képminősége (J5 2015)
2017. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LG Q6 megfeleő választás lenne, de ha szánsz még rá egy kis pénzt akkor már az LG G5-öt is meg tudod venni, aminek azért elég jó kamerája van. Gyönyörű képeket lehet vele csinálni, ha az ember tudja, hogy hogyan kell.
2017. szept. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
A leírások alapján a Q6 nem tűnik rossznak. Az előző hozzászólót viszont csak megerősíteni tudom: G5-öt használok és tapasztalatból mondom, quasi tökéletes készülék. A fényképezője alapján ott van a csúcskategória elején (a tavalyi modellek között ellenfele lehet a Galaxy S7 illetve az iPhone, az ezekkel készített képek jellege alapján van, amiben az egyik erősebb, van, amiben a másik, szóval túl nagy különbségek nincsenek; a főkamerával készült fotók esetében a G5 egy hajszálnyival van a másik kettő előtt; természetesen az idei fejlesztések ezen változtathatnak)...
2017. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak sajnos azt már nem lehet kapni a tmobilenál (meglévő előfizetéshez vettem ezt is) :( De elnézve igen, sokkal jobb a kamerája
2017. szept. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!