Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám lehűteni a telefon...

Hogy tudnám lehűteni a telefonomat? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

3 órája azt jelzi a vírusirtó (Cm Security), hogy 61 °C-os a processzor. De 3 órája nem változik egy fokot se. A 61 fok az nagyon sok, ugye? Nem csináltam semmi komolyat csak szimplán neteztem, még töltőn se volt, de éreztem hogy kicsit meleg a hátulja, de nem vészesen, akkor megnéztem, és a vírusirto is kijelzett, hogy túlmelegedett. Mikor megláttam, hogy ennyi, akkor bezártam mindent, kikapcsoltam a wifit és a telefont is kikapcsoltam. Így hagytam egy órát, megnéztem és még mindig annyi, pedig teljesen lehűlt kívül. 2 órával később dettó ugyanez.

Lehetséges hogy a virusírtó rosszul mérte? Sose melegedett még fel, a max 38 fok volt, ezért furcsa nekem. És hogy lehet lehűteni?

Samsung Galaxy S7-ről van szó


2018. márc. 7. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Samsungok ilyenek. Nekem A5 2017 van. 35 perc Viber írogatás után olyan forró a telefon, hogy süt...

Forrósodik folyamatosan...Télen is...

2018. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De nekem még sose melegedett fel, úgyhogy nem hiszem hogy a készülék hibája lenne.

Szerintem a vírusirtóval van gond...kivittem egy órára a 12 °C-os kamrába, kikapcsolva és úgy hoztam vissza, hogy teljesen hideg volt a telefon külseje, erre ugyanúgy 61 fok. Eleve az is lehetetlen, hogy egy fokot se változzon normál körülmények között nemhogy úgy, hogy teljesen lehűl a telefon és nem változik semmit.

Csak nem merek letölteni egy másik appot mert félek, hogyha tényleg ennyi, akkor még tovább felmegy és ezzel tönkreteszem.

2018. márc. 7. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hibásan mér. Amúgy 61 fok annyira nem vészes. Mi történne 61 fokos CPU-val?

Ha állandóan annyi az már sok. De ezt kétlem

2018. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 fotoszintézis ***** válasza:
Indítsd újra.
2018. márc. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy Aida64 -et és azzal is nézd még a CPU hőfokát...
2018. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Töröld le a vírusirtót és használd a telefont nyugodtan.
2018. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Reggelre már csak 35-öt mutatott (de úgy hogy hideg helyen volt a telefon).

2018. márc. 8. 08:00
 8/12 anonim ***** válasza:

"A Samsungok ilyenek. Nekem A5 2017 van."

Nekem is, de ez nem melegszik. Pedig tokban van.

2018. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köss a hátuljára egy jégakkut, hiszen méretileg passzolna is;)


61 fok, amikor a technika halálra ítéli önmagát egy ilyen alkotásban:D

2018. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Reggelre már csak 35-öt mutatott (de úgy hogy hideg helyen volt a telefon)."

61 farenheit az 16 celsius.

Szerintem csak a mértékegység lett elállítva.

2018. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!