Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Sony telefont vegyem?

Melyik Sony telefont vegyem?

Figyelt kérdés
Az előző telefonom is sony volt és nagyon szerettem ezért arra gondoltam, hogy megint azt vennék. Melyik éri meg a legjobban ár-érték arány szempontjából? A Sony Xperia XA2-őt néztem, az nagyon tetszik, csak kicsit drága, esetleg erről a készülékről vélemények?

2018. márc. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hát az a baj, hogy a Sony nem igazán bővelkedik abban, hogy a hardverhez mérten kellően nagy akksit tegyen a telefonjaiba, így az üzemidő nem valami jó, illetve kamerában is csak néhány kivétel van, nem tudom, ez mennyire számít Neked.

Szóval Sony telefonból főleg 100 ezer Ft alatt nem nagyon találni normálisat, esetleg az XA Ultra és XZ amik közel állnak az elfogadható szinthez, rajtuk kívül inkább csak 100 fölött vannak, amik drágák ugyan, de ár-érték arányban meglepően jók, például az általad is említett XA2 és az XA2 Ultra, illetve bivalyerős hardverrel és szuper kamerával, de megintcsak gyenge akkumulátorral az XZ1

2018. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 100 fölött volt a Sony telefon, de az akksi gyenge, melegszik és 2 perces videófelvételnél lefagy.

Arra jó, hogy telefonálni, emailezni, netezni tudjak, de videót/filmet nézni már nem, hamar merül, játszani sem tudok rajta.

2018. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! További véleményeket is várok! :)
2018. márc. 18. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt a családban nem is egy de én még jót nem hallottam róla az utóbbi 2 évben. Talán azelőtt jók voltak , de nagyon elmaradtak.

Kb egy 25 ezres kinai telefon szintjén megrekedtek.

2018. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én most rendeltem Sony xperia xa2 ultrát 100 000 ért.Ár arányban tökéletes és tudásra is ,nem mellesleg széles látószögű selfie kamera is bele van építve ami újdonság a Sony történetében, és meglepően jó a kamera is...Oké a hátsó kamera maradt a régi (bár én azt amúgy se használom sűrűn),viszont most már az Xa sorozat is képes 4k felvételre ,emelet pillanat képekre,és az aksin is javítottak az Xa2 ultra során....(egy ismerősömnek van Xa2 ultrája (mobilokkal foglalkozik),és az ő el mondása szerint az Xa2 ultra nem melegszik,nem fagy le hisz elég erős az operációs rendszere ,emelet 3 napig bírja aktív használat mellet az aku,és az ár aránya is szerinte nagyon jó,egyedüli hátrány szerinte hogy gyárilag nm adnak vele gyors töltőt bár beszerezhető 10000 ft körül ,emelet h nem vízhatlan !!! :)
2018. szept. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!