Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen drágák a mai...

Miért ilyen drágák a mai telefonok?

Figyelt kérdés
Iphone X, Samsung galaxy S9, majd a megjelenő Huawei p20 pro. Ezek nagyon magas árak, vagy, csak én vagyok ennyire szegény?

#Samsung #Huawei #iPhone #Gyíkombele
2018. márc. 22. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Mert ennyiért is megveszik. Sok ember 10-24 havi részletre veszi, nem egy összegben adják ki rá a pénzt. Előfizetés mellé olcsóbban jutnak hozzá ( legalábbis azt hiszik ).

Láttam munkanélküli segélyből élő családfő és feleségének a kezeiben iphone-kat, közben panaszkodnak, hogy nincs munkájuk.....

2018. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
A fizetesed keves, nem a telefon draga. Nem a magyar fizetesekhez igazitjak az arat. Normalis orszagban, nem teher egy csucs telo megvetele.
2018. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Így van, ez csak itthon drága.

Egy jól élő nyugati simán meg tudja venni, mindenféle anyaghi próbléma nélkül.

A másik pedig az hogy vannak olcsóbb alternatívák, szóval nincs a fejedhez fogva a pisztoly hogy 300K-ért vegyél telefont.

Amúgy ennek oka az infláció is.

2018. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Van itt normális árban is, csak szét kell nézni. Ne a legdrágábbat vedd meg, ahol csak a márka nevet fizeted meg. Van már 50 körül is olyan telefon amelyiknek vetekszik a minősége a nagyon drágákkal.
2018. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Mert hazánkban sok a birka s hatalmas a birtoklási vágyuk, hogy a trendnek is megfeleljenek, amit kihasználnak a kereskedők sikeresen, mint látjuk.

Fejd a tehenet, ez a mottó;)

2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is tervezek drágát vásárolni semmiképpen, nekem most huawei p9 lite 2017 van. Jó kis mobil ez is.
2018. márc. 24. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert ezek már nem csak telefonok, hanem kis számítógépek.

A csúcskategória pedig mindig mindenből legalább kétszer annyiba kerül, mint az alsó és középkategória.

2018. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak nekünk drágák, mashol fel zsebből kifizetik
2018. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Huawei p9 lite 2017 van. Azért veszik meg annyiért, mert sok birka van. A többség kb a fele tudását, nem használja ki. Viszont menő lessz, a legújabb Apple cuccal, Samsunggal stb.
2019. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!