Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a8 vs iphone 6s?

Samsung galaxy a8 vs iphone 6s?

Figyelt kérdés

A 6s-st 120.000 ft ért megtudnám venni

A8 pedig 130.000

Az iphonenak van valami különleges képessége? Mert a samsungnak jobb az aksi, több ram, vízálló...

Most huawei-em van, melyik a jobb? Indoklást is légyszi;)



2018. márc. 22. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Iphone.

Nekem 6s-em van egy eve.Meg midib gyors,sok kisegito lehetoseg van rajta,folyamatos ujitasok,nagyon jo kamera.Regen en is samsungos voltam,de mostmar mindig Iphonet fogok venni.

2018. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Iphone 6s erősebb. Antutu tesz potnszám:

Samsung galxy a8: 68000 pont

Iphone 6s: 132000 pont

Az iPhone 6S még mindig csúcskategóriának mondható, a samsung a8 csak középkategória.

Az iPhoneok kameráját is jobban szeretem, pl videózásban verhetetlenek. A kevesebb RAM-mal nem lesz probléma. Vízállóságban meg majdnem megy szinten van a 6S a 7-tel, de hivatalosan nem vízálló, ezért nem érdemes vízbe rakni :D

2018. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 6s egyértelműen. A különleges képessége, hogy az egy iparművészeti remek. Külső, hardver, szoftver esztétikája, funkcionálitása mind szuper, 3 év múlva is tutira lesz rá még naprakész rendszerszoftver. ITunes U (világ nagy egyetemeinek előadásai ingyen), Garageband (szuper zeneszerkesztő, most vettem egy rendes 8 zongora
2018. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
...oktávos billenyüzetet) a kedvencem.
2018. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Samsung A8-at vennék.Gyakorlatilag minden a Samsung mellet szól.

Ahogy írtad is jobb üzemidő,vízálló,de modernebb forma,szebb kijelző,vezeték nélküli töltés,allways on display,bővíthető,gyorstöltés,jó kamera,ha Android 8 van rajta (akkor is) stabil,nem fagy,nem laggol és még lehetne sorolni.

Az Iphone 6s felett már eljárt az idő és hivatalosan is bejelentették,hogy már a Iphone-okat szoftveresen lassítsák.Android szinten egy jó középkategóriásnak felel meg semmi többnek az Iphone 6s.

2018. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még esetleg valaki megosztaná velem a véleményét?:)
2018. márc. 24. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az A8 mint hardver tényleg egész jó. Sokkal nagyobb a kijelzője, cserébe 2 cm-rel hosszabb, 1 cm-rel szélesebb, de több mint 1 mm-rel vékonyabb. Android nyílt platform előnye, hogy ingyen ráhegeszthetsz játékokat, vagy azok tört verzióit millionyi kredittel.


Egy éve használok Ihone-t, Ipadet előtte azt hittem, hogy tök jók az Androidos cuccok (volt jópár telefonom,tabletem), mert nem volt mihez viszonyítanom...

2018. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Az A8 kijelzője szebb, akku ideje jobb, vízálló.

iPhone 6S processzora jóval erősebb.

2018. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
6S. Minden téren időtálóbb, minőségibb.
2018. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!