Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan mérhetek be egy mobilte...

Hogyan mérhetek be egy mobiltelefont, ha nincs se internetközelben, se a GPS bekapcsolva?

Figyelt kérdés
Kedden valaki szépen szólva megszeretgette a telefonomat az iskolában a táskámból....szeretném megtalálni, de a fentiekben írt gondok fent állnak. Nem tudja-e valaki a megoldást?

2018. márc. 23. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat sajnos azt csak a szolgaltato tudja szerintem es a sima mobilhalozat alapjan messze nem olyan pontos mint a GPS
2018. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen eszközöd van a beméréshez amúgy?
2018. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az már alkatrész.

Az eltűnés napján kellett volna a rendőrségen bejelenteni a lopást.

2018. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2, egy laptop...
2018. márc. 23. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én Lenovo tabletem, és Lenovo mobilom megtalálják egymást. Igaz, hogy csak a másik szobában voltak. Nem tudom, hogy ez hogyan működik nagyobb távolságból, és mit írna ki, mondjuk ha az egyik Békéscsabán lenne? Lakcímet? Még soha nem csináltam ilyent, így nem is tudom...
2018. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te bemérni?

Nem fogod sose.

2018. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!