Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg vagyok fenyegetve hogy...

Kikics 2013 kérdése:

Meg vagyok fenyegetve hogy visszamenőleg 5 évre vissza tudják venni a kitorolt messenger üzeneteket. Az az én privát életem és tudni szeretném hogy lehetsegese az ilyesmi?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 07:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem azért furcsa ez a kérdés, mert én minden egyes leírott betűt vállalok. Nem kommunikálok élőben, nyíltan másképp, mint otthonról chatelve. Ha meg hülyeséget írok, akkor elnézést kérek, mint ahogy szóban is előfordul, hogy nem úgy fejezem ki magam.
2018. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én fel tettem egy kérdést és senkinek semmi köze hogy mi van a háttérben
2018. márc. 29. 08:07
 13/14 anonim válasza:
Kerdezo,jelentsed a modiknak.A te maganugyed nem az oveke.Feltett egy kerdest arra kene valaszolni.Nyugi nem tud ha csak nincs ismeretsege, fogadj fel egy magánnyomozot,vagy avass be egy rendort,hogy megfenyegettek.
2018. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A választ már megkaptad, nem vagy fenyegetve.

A fenyegetés azt jelenti hogy a bekövetkezésnek a valószínűsége nem nulla.

Pl. ha megfenyeget Pataki hogy elvitet az ufókkal, akkor az is itt fog kikötni kérdésként?

2018. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!