Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért adnak az emberek több...

Miért adnak az emberek több százezer forintot is egy okos telefonért?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 23:44
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

ma 00:41


nekem 9év 3 hónapig nokia 5310 esem volt ma is tökéletes ez az okos pár hete van,de ki tudja ezután még lehet vissza váltok az 5310 esre,az legalább nem avul el.

2018. ápr. 5. 00:56
 12/41 anonim ***** válasza:

00:41-es vagyok.

Én sem őnszántamból váltottam J5-ről a Honoromra.

De mivel a szerviz átvert és szükségem volt telefonra és akciós is volt illetve többet Samsungot nem veszek,más meg nem tetszett,ill minen benne van amire szükségem van így vettem .dE ki fog szólgálni :)

Amig nem hal meg,eszem ágába sincs leváltani. Ált 3-4 v több évig elvagyok egy telefonnal

2018. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Ypszilon1980 ***** válasza:

Menőzés általában. Van, aki órát vesz több százért. Azért van ez, mert a média erre sarkallja az embereket.

Iphone-nal csak az a baj, hogy korlátozva vagy mindenben, az emberek meg megveszik, mert milyen megbízható, meg stb., aztán meg panaszkodnak, hogy ezt-azt nem tudnak rajta megcsinálni, pedig szüksége lenne rá.

2018. ápr. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülék s lusták, de nagyon buták igazából...kompenzáció.
2018. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
35%
Mert azt hiszik hogy a drágább telefon jobb. Tájékozatlanok.
2018. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
Mert az nekik jó, hogy olyanjuk van. Ennyire egyszerű. Nem baj ha nem érted, nem kell mindent érteni.
2018. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan vegyék, legalább ők hozzá járulnak rendesen az állam háztartáshoz.

Mert egy 300000 ft-os telefonnak az áfája 81000 ft.

Ha ez nem lenne akkor nyilván beszednék ezt a pénzt máshonnan.

De én pont ezért szurkolok hogy minél több ember dohányozzon.

Ott is ha nem fizetnék be azt a mérhetetlen sok adót, másra tennék rá és akkor nekem is fizetnem kellene.

Jól van ez igy.

2018. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

ma 10:29


Nem vagyok hülye.

2018. ápr. 5. 10:47
 19/41 A kérdező kommentje:

ma 09:53


Ha azt nézzük valamilyen formában igaz,pl kamera képességei,de ha azt nézzük még így is alatta van annak amit reklámoznak meg bele tuszkolnak az emberek agába,akkor több processzor mag,de ha azt nézzük szerintem egy 8 magos 50EFt os huawei sem rossz akkor több memória mondjuk 4gb de szerintem szintúgy nem rosszabb egy pl huawei vagy más cucc 3gb vel meg egy két dolgot még lehetne sorolni talán de annyival nem jobbak mint amennyiért árulják őket,meg ha azt nézzük kicsit nagyobb a kijelzőjük is de a samsungomnak 5,2 col és már az is egy tepsi,a telefon meg a számítógépet nem helyettesíti,nekem legalábbis kicsi a kijelző még ha 8col lenne az is kicsi,na meg az akkumulátor 1 nap sem kell aktív használatkor és már dughatod is töltőre,és szerintem mivel erősebb a hardver nagyobb a kijelző a drágább telókon még jobban merül.

2018. ápr. 5. 10:53
 20/41 anonim ***** válasza:
Azt bárki mondhatja. 😀
2018. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!