Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van zárolva az Apple ID-m?

Miért van zárolva az Apple ID-m?

Figyelt kérdés
azt írja ki biztonsági okokból zárolva lett,de nem értem miértbeírom a jelszóm aztán kíírja ezt,majd új jelszót akar csináltatni velem.már kétszer eljátszottam ezt,állandóan ezt csinálja,pedig TUDOM a jelszóm és nincs semmi probléma

2018. ápr. 6. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha TUDOD a jelszót, akkor nincs semmi probléma. De biztos ami biztos, amíg a jó jelszót be nem írod, zárolják a fiókodat.
2018. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De beírom a jelszót, elfogadja,majd ezt írja ki.Hogy biztonsági okokból zárolták aztán pedig hogy azonosítsam magam bla bla és új jelszót kér.Nem értem miért van zárolva biztonsági okokból,minden jelszót amit újra meg újra kért,tudtam,de azután is ezt írja ki...
2018. ápr. 6. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a telefonszamodat email cimedet kell beirni? Iphone 6s-em van és nekem szokta kinalgatni a ketlepeses hitelesitest. Adatokkal kell magadat igazolni. Te ezt nem allitottad be?
2018. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!