Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan, akinek Xiaomi...

Van itt olyan, akinek Xiaomi MiA1-es telefonja van? Megéri venni egy 32GB-osat? Mennyire gáz a kamerája?

Figyelt kérdés

Legfőképpen két dolog érdekelne: megbízhatóság és kamera.

Tudjam gördülékenyen, gyorsan használni bármiféle fagyás nélkül. Illetve, hogy korrekt képeket tudjak készíteni vele. Persze nem várok el tőle egy iPhone SE szintű minőséget, de jó lenne ha tudnék vele olyan képeket lőni, mint egy Galaxy A5-el. Ebből a szempontból mit érdemes róla tudni? Sok helyen korrektnek mondják a kamerát, de olvastam véleményeket is, amelyekben savazzák a dual-camera ellenére.



2018. ápr. 8. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy egy telefonnak milyen a kamerája azt a legegyszerűbb úgy kideríteni hogy nézel róla teszteket ahol vannak tesztfotók.Ha azokat megnézed te is el tudod dönteni hogy azok megfelelnek a te elvárásodnak vagy sem.Két példa ahol van sok kép.


[link]


[link]

2018. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én többet nem szívesen vennék többet xiaomit. Az elsők között vettem Magyarországon redmi note 2-t , beporosodott az előlapi kamerája, és szétfőtt a kijelzője a helio x10-től. Jelenleg egy redmi Note 4 globalom van, és most derült ki hogy alalplaphibás. Decemberi telefon!! Így vegyen az ember ilyet..
2018. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!