Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Huawei mobilt vennétek...

Melyik Huawei mobilt vennétek meg?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban jár le a hűségidőm a Vodafone-nál és hozhatok ki egy új mobilt. Jelenleg egy Huawei p10 mobilom van amit imádok. Nem is akarnám lecserélni, de mivel elég nagy kedvezményekkel tudom kihozni az új mobilt, sajnálnám kihagyni a lehetőséget. Arra gondoltam, hogy kihozok egy új P10-et a jelenlegit meg eladom. Mindazonáltal elgondolkodtató a Mate 10 pro esetleg az új P20 is. Szerintetek mi lenne a jó választás? Más márkát nem szeretnék, mert nagyon meg vagyok elégedve az elmúlt 2 évben használt Huawei márkával.

2018. ápr. 8. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
ha jó áron van, akkor p20 pro vagy mate 10 pro
2018. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!