Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes idén iPhone 6s -t...

Érdemes idén iPhone 6s -t venni még?

Figyelt kérdés

Épp telefon új mobilra van szükségem, és mindenképp iPhonet akarok, mert az androidba már többször csalódtam.

Kevés keret van rá ezért egy 6s t néztem ki. De nem tudom mennyire éri meg még megvásárolni ezt a mobilt.



2018. ápr. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább se
2018. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Körülbelül pontosan mennyid is lenne rá?

Az első válaszoló viszont megmondta a tutit, a SE a legjobb ár-érték arányú iPhone, viszonylag olcsón.

2018. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
150ezer Ft-m KB.
2018. ápr. 22. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
7-es iPhone, sőt a plus is kijön ennyiből pár hónaposan , ha körbenézel. 6s-t újonnan szerintem már nem éri megvenni.
2018. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, megéri.


Egy átlagos felhasználónak sokáig jó lesz még. Lehet miden évben kijön egy új telefon, ami X%al jobb képeket csinál és Y%al gyorsabb, de ez az átlag felhasználónak szinte fel sem tűnik vagy csak felesleges.


Pl.: Én nem akarom ARra, VRra meg szuper durva hardveret igénylő játékokra használni a telefonomat.


Nekem a mai napig elég lenne, mondjuk az Iphone 5Snek az ereje és a kamerája, csak a képernyő mérttel lennének fenttartásaim, de egy 6S már minden szempontból tökéletes nekem, most olyan telefonom van...


Én éjjel nappal fönt vagyok rajta a facebookon, snapchaten, twitteren, youtubeon. Filmeket nézek rajta, zenét hallgatok az ITuneson, kidleön könyvet olvasok stb... szerintem az átlag felhasználónál jóval többet használom jóval több dologra, de így sem tudom elképzelni, hogy mivel lenne jobb az életem ha egy Iphone 7est vettem volna vagy most egy 8ast vagy az új X-et.



Mondjuk egy Iphone Xel ha 2160pben akarok videózni 24, 30 és 60 fpsben is megoldhatom, míg az 6Sben csak 30fpsben. Jaj, óóó neeee :D

Nincs FaceIdm? Amúgy is jobban szeretem a TouchIdt.


Az Iphone Xes 3GB ramja helyett nekem csak 2 van?

Hexa-core helyett nekem csak egy Dual core CPUm van?


(Azt megértem ha valaki esztétikai okok miatt akar új telefont venni vagy csak imádja kütyüket és mindig a legújabb dolgokkal akar játszani, meg persze van egy kis réteg aki kihasználja a legújabb újításokat és az erősebb hardvert.)

2018. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az utolsó válaszló mellett szólok! Én sem preferálom azokat akik a legújabb legjobb mellett akarnak mindig dönteni. Az iphone 4s en még két éve egy barátnőm simán nyomott mindent, fogadjunk hogy még most is működne ha nem törte volna be a kijelzőt. Szóval minden megéri amit jól lehet használni, olcsó és tetszik.
2020. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!