Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s8 vagy iPhone 6S?

Galaxy s8 vagy iPhone 6S?

Figyelt kérdés
Mindkét rendszert ismerem és egyik sem zavar. Sokat nézek videót, sokat fotózok és az időtállóság is fontos. Melyik telefont vegyem? (Nem apple VS Android harcot szeretnék)

2018. ápr. 26. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
iPhone 7-et vennék, tovább kap támogatást, tegnap nyomkodtam közel 20 percig mindkét telefont. S8-nál meg még pár droidnál egy-két mikro lag azért befigyelt. 6s is elég gyors még 11.3-al is, de inkább 7, hisz újabb egy generációval. 157k most az i7.
2018. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plus nekem méretbe nem jött be, már nagyon tepsi.
2018. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Én a mobilboltban először S8-ért mentem be, de S8+ lett belőle, mert a papírforma képernyőméret ellenére az S8 kijelzője kisebbnek tűnt, mint az előző Lg G4-emnek.

Nem olyan borzalmas nagy ám az S8+ (milliméterre egyezik a mérete egy Iphone7+ telóval, csak ebből a méretből sokkal többet tölt ki a kijelző).

Tavaly június óta van meg, én tökéletesen elégedett vagyok vele.

Feljebb említette valaki a mikro-lagokat, na ne mondja senki, hogy Iphone-on ilyen nincs. Már csak azért is, mert ezeket nem a készülék saját szoftvere, hanem a feltelepített ilyen-olyan appok rossz optimalizálása csinálja és optimalizálásra szűrés az Apple app store-ban sincs.


"Sokat nézek videót"

Na ott mondjuk szerintem állati jó az oled kombója az alul-felül nem létező kávával. Iszonyat jól lehet rajta videókat nézni.

Negatívum viszont az egyetlen, készülék alján lévő hangszóró, amihez zajos környezetben bizony oda kell tenni az ember kezét, hogy feléd tükrözze a hangot jól hallhatóra.



"sokat fotózok"

Ha veszel hozzá egy kis tripodot és kihasználod a manuális settingeket, állati jó fotókat lehet lőni, a videók is baromi jók. Mondjuk ehhez nem árt megdobni egy minimum 64-es, de inkább 128-as SD-vel, hogy ki ne fogyj a tárhelyből, fér a belső 64-be is sok, de azért jó az a külső támogatás (ezt pl. Iphone-nál nem is tudod megtenni).


"és az időtállóság is fontos."

Hát, ez nehéz és sok szempontos kérdés.

A hardver, az akkut leszámítva 3-4 évet tutira elsétál (oled addigra talán kicsit árnyalatban veszt a kékből), de akku zsákbamacska mindegyiknél.

Szoftveresen szintén mindegyik gond nélkül lesétál ennyit illetve ennyi időre mindenki biztosít csúcsmodellre frissítést. Itt nem szabad azért elfelejteni, hogy az i6 régebbi jószág, és ugyan az IOS-t mindig minden modellre frissítik együtt, de nem minden régi hardver működik vele megbízhatóan.


S8 mellett szól a DEX, amit ugyan külön meg kell venni, de Iphone-nál mit nem kell külön megvenni? :D

2018. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én konkrétan olyan mikro lagokra gondoltam, hogy feloldod a telefont vagy kilépsz egy alkalmazásból, nem mindig, de van hogy egy-két másodpercig csak a kezdőképernyő háttere látszik és utána jönnek be az ikonok. Maga idejében, S4, S5, P10, S8 mindnél tapasztaltam, ilyen droid bug ez. Néha nem szép, gördülékeny a kijelzőfordítása.

Nem vagyok iphone fan, mert régen pont a zártsága miatt váltottam, de ezek a dolgok a mai napig nagyon jól megvannak ott csinálva.

Értékállóság terén óriási a bukta, ha boltban veszed őket, de ezzel nem tudsz mit csinálni.

6S még mindig jó, de inkább 7-et vennék, mégis csak újabb egy generációval.

2018. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

"ilyen droid bug ez."

Nem bug, ez a widgetek frissülése miatt szokott lenni. Szóval bizony app-függő.

Én spec az S8+-on nem tapasztaltam eddig.

Pedig animált háttérkép van.

2018. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rövid, tömör leszek, ha nem baj.

iPhone 6s.

2018. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!