Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony telefonokról mi a vélemén...

Sony telefonokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdés, akik huzamosabb ideig használták is, és ismerik + értenek is a telefonokhoz.

A telefonom halódik (J5), ezért kéne egy új, de nem akarok 90k főlé menni. Nem szeretnék újra Samsungot venni, mert tapasztalatom és mások véleménye szerint is kb 2 év a "szavatossági idejük", utána szinte használhatatlanná válnak. Bár lehet, hogy nem a jó Samsungot fogtuk ki, nem tudhatom.

Az Iphone felejtős, hiába elégítené ki az igényeimet, és hiába mondják róla, hogy 4 éve tökéletesen működik, az ára kizáró tényező.

A Huaweiről pedig eddig csak negatív véleményeket hallottam.

Ezért gondolkodtam Sonyban.

Mit kell tudni róluk? Jók, rosszak? Egy 80-90ezer körüli Sony megérné? Vagy esetleg más alternatíva?


Köszi a segítőkész válaszokat! :)



2018. ápr. 29. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
80 ezer egy Iphone SE, ha nem akarsz azon napi órákat tartalmat fogyaztani, akkor ez a legjobb telefon.
2018. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 éves Sony Z2-mről semmi rosszat nem tudok mondani, de csak egy közepes iparosmunka. SE2 meg tényleg egy iparművészeti remek, ahol dizájn, ergonómia, funkcionalitás, stb. minden úgy találkozik, hogy az egy szerethető készüléket eredményez.
2018. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
...csak SE...
2018. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

90-100 körül kapsz iphone SE-t vagy Iphone 6-ost, 32-est.


De amúgy jók a sony-k, én is nézgettem őket de mondjuk még nem volt Sony-m.


De lehet lesz egyszer.

2018. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Sony z2-m van es szó szerint egész nap nyomkodom lassan 3 éve es semmi baja. Nagyon strapabíró telefon.azt nem tudom hogy a mostani sonyk milyenek, de ha lecserelem, akkor honor 8 vagy sony xz1 lesz belőle.
2018. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!