Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb, Samsung Galaxy...

Melyik a jobb, Samsung Galaxy A5 2017 vagy a Samsung Galaxy J7 2017?

Figyelt kérdés

Magyarázatot kérek hogy miért azt a telefont válasszam!

Illetve miben jobb?!


2018. máj. 7. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Az "A" sorozat mindig is stabilabb,elegánsabb volt,viszont drágább is.

Nekem már az A5 is nagy ("magas") viszont a J7 még annál is nagyobb,szóval számomra ez negatív.

Az A5 súlyra könnyebb (még kicsit érezhető is) ez talán valakinek jó,nekem igazából nemszámít.

Az A5 víz (inkább csepp) és por álló a J7 nem.

Az A5-nek 16 megapixel a hátlapi kamerája a J7-nek csak 13 ,én nem fotózok ,szóval nekem ez sem lényeg.

Az A5 32Gb-s (ebből kb 23Gb használható) a J7 16Gb-s (ebből 10-11Gb használható).

A J7 akkumulátor kapacitása nagyobb (3600mAh) az A5-nek sajnos csak 3000mAh,de nem érezhető ez a különbség ,üzemidőben nem vettem észre eltérést.

Elvileg az A5 mikrofonja zajszűrős és a J7-é nem,de én úgytudom ,hogy manapság mindegyik telefon elvan látva zajszűrővel..

Az A5-ben van barométer (bár ez nemtudom kit érdekel:D)


Remélem tudtam segíteni:)

2018. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!