Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vélemények?

Iphone 4 vélemények?

Figyelt kérdés
Volt egy Samsung galaxy A5 telefonom , melyet úgy döntöttem ,hogy lecserélek ,mert sikerült elég durván összetörnöm. Új telefont szerettem volna ,és anyukám vett magának egy Iphone 4-et , de mivel neki csak ezek a gombos telefonjai voltak eddig , rájött ,hogy ő ehhez nem ért ,és tudván ,hogy én új telefont szeretnék , nekem akarja adni. Vasárnap megyek majd hozzájuk , és ekkor kapom meg a készüléket , viszont addig is kíváncsi lennék a véleményetekre a telefonról. Válaszokat előre is köszönöm!
2018. máj. 9. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Jó telefon. Volt. 7 évvel ezelőtt.
2018. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lenéző kommenteket kértem , de azért kösz a választ.
2018. máj. 9. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem annak szántam, csak elmondtam a véleményemet.
2018. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

És anyukád hol vett újonnan iPhone 4-est?

Ha Androidhoz vagy szokva, borzalmasan nehézkes lesz a kezelése, ráadásul irdatlanul lassú is a Galaxy A5-höz képest. Igazából minden szempontból rosszabb az iPhone 4. Az újabb alkalmazások minimum fele el sem fog indulni rajta.

2018. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
pontosan ahogy az 1. írta. Jó volt 7 évvel ezelőtt
2018. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attol is fugg mire akarod hasznalni. Az en anyam meg a mai napig 3GS-t hasznal, mert nincs igenye nagyobb tudasra, nem is erdekli az egesz. Alapbol viszont az iphone4 mar nem mai darab, facebookot elfelejtheted, st
2018. máj. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként minden fut rajta, ami kell, viszont tényleg lassú, nekem 4s van. Teljesen más mindenben, nagyon szokatlan ahhoz, hogy eddig Androidod volt.

Próbáld ki.

2018. máj. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!