Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (iphone 6)

Figyelt kérdés

Szóval, vettem még 2015 végén egy iphone 6-ot a telekomtól, kötöttem rá havi díj ellenében egy biztosítást. 1 évre rá sikeresen be is törtem, 30.000Ft önrésszel kaptam egy zsír új telót.

Mostanra viszont már minden baja van. Szar akksi, hangerő sokkal halkabb,belassult stb. Erre jött rá az, hogy a töltő aljzat is felmondta a szolgálatot. Fogalmam sincs milyen ár körül lehetne megcsináltatni(gondolom 15.000 biztos)


A másik, az az,hogy felhívom a biztosítót, hogy ez van cserélik-e(nyilván nem), viszont rendesek és kb a szádba rágják, hogyha "véletlen" vízbe ejted, és beszarik, kicserélik újra megint önrésszel. Magyarán 30 ezerért kapnék egy zsír új iPhone6-ot. Mivel az iOs-ből már elegem van, be sem kapcsolnám a telót, hanem megpróbálnám hardverapron elsózni. Kb. mekkora árat lehetne ezért elkérni?

60-70e körül? Gyakorlatilag egy 0 perces iphone 6 lenne. Azt nemtudom, hogy ilyenkor telekom függőként adják-e vissza, de gondolom.

Ezesetben pl. már bele is tudnám forgatni a hasznot a következő telefonomba(honor 9 a terv).


Szerintetek járható ez az út, illetve megadnának ennyit egy ilyen telefonért?


2018. máj. 14. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Hát.. Nekem is mostanába elegem van az Apple minden hülyeségeiből. Nekem volt már Iphone 5,4,3. Lehet, hogy járható mert a hozzáértő ember megszerelteti/szereli. Szerintem próbálkozz vele. Hardveraprón vettem az iphone 5-öt. Bár már ment a levesbe annyi problémája volt 2 év után. Honor 9? Nem próbáltam biztos jó kis mobil. Szerintem add fel jófogáson/apródon és hátha jön rá vevő! Ha kérdésed van írj privátba vagy itt! Hello!
2018. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!