Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom képernyője...

Beázott a telefonom képernyője. Megmenthető még? Ha szervízbe viszem, nagyon drága lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos kétszer is vízbe ejtettem. Első alkalommal még csak ki se kapcsolt, semmi baja nem lett. Második alkalommal viszont azonnal kikapcsolt és másnapig be sem tudtam kapcsolni, és akkor is hiába működött, de látszott rajta, hogy be van ázva a képernyő. Ma viszont már be sem tudtam kapcsolni, teljesen meghalt. Kb. mennyit kérhetnek a javításért? Mert ha nagyon sokat, akkor inkább veszek egy újat.
2018. máj. 21. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy újat, bár megkérdezheted , de nem éri meg.
2018. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy miután a 2. vízbe esés megtörtént, másnapig hozzá se nyúltam , rizsbe tettem, de másnap viszont bekapcsoltam, tehát kb. csak 1 napig nem nyúltam hozzá, vagy még annyi se, aztán bekapcsoltam. Utána olvasgattam, és ez lehet rosszat tett neki. Szerintetek így még meg tudják javítani?
2018. máj. 21. 21:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, ennyire drága lenne? Egyébként maga a telefon 50 ezer Ft volt.
2018. máj. 21. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
A javítás is megközelítheti ezt az árat.
2018. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!