Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van mobilnetem akkor miért...

Ha van mobilnetem akkor miért nincs?

Figyelt kérdés

Adott egy kártyás előfizetés, tehát felteszek rá x forintot, és azt elhasználom, utána megint teszek, nekem ez jobban megéri mert nem használom annyit egy hónapban.

Mobilnet ugyanúgy van, veszek 1gigát, ha elfogy újra veszek, de miért van az, hogy van 1gb netem, ki is jelzi a telefon, hogy 4G, és mégsincs internet? Gyakorlatban úgy néz ki a dolog, hogy megnyitom pl a Messengert, és csak tölt örökké.


2018. máj. 26. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit is mondott?
2018. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újraindítottál?
2018. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedélyezve van az alkalmazás mobilneten való használata?
2018. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Általában próbálok otthon megoldást keresni mielőtt ügyfélszolgálathoz megyek. 1, antiszoc 2, ha nem lennék antiszoc akkor is utálnám az ügyfélszolgálatos embereket, párizsi szindrómát kapok tőlük.

2,3 : Nyilván. Oké, hogy nem vagyok egy telefonmester, de hülye azért nem vagyok. :)

2018. máj. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!