Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4S 16GB vélemények?

Apple Iphone 4S 16GB vélemények?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek a 4S-ről? Sokan azt mondják, nagyon elavult, nem éri meg venni. Az IOS 9 rontott az állapotán.


Én 2 éve használom, és nagyon szeretem. Messenger, Facebook van rajta, na meg a Youtube. Tökéletesen, akadás mentesen elvisz mindent, soha nem fagyott, vagy akadt volna le. IOS 9.3.5-el, legutolsó frissítés.


Egyedül, ami problémám van vele, nagyon hamar lemerül. Ki van kapcsolva a wifi, a fényerő a negyedén van, be van kapcsolva az energiaoptimalizáló ennek ellenére fél naponta tölteni kell...Nálatok is így van 4S tulajok?



2018. jún. 2. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy éve menesztettem a 4S-emet. Nagyon szerettem, kizárólag azért cseréltem le, mert felért egy gazdasági totálkárral az, hogy egyszerre kellett volna cserélni akksit, főkapcsolót, aljzatot benne.

Én 2014 február és 2017 április közt használtam. Egy éves volt amikor megvettem első tulajtól, T függően.

Nagyon szerettem, mert nekem ez a méret tetszik, nem szeretek pingpontükőkkel járkálni.


Javaslom neked, ha szereted, menj el a westendbe, sparral szemben macximum, 5-6ezerért a barátomék kicserélik az akksit, másfél két évig megint jó lesz.

2018. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!