Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont lenne érdemes megvennem? Apple iPhone 6S vagy SE?

Figyelt kérdés

Sziasztok%Jelenleg Huawei P9 lite 2017 kék színű készülékem van.

Valamiért úgy érzem, hogy meg akarok vállni tőle.

Nem szeretnék már több androidos készüléket.

Allview Viva H8+ tabletemen se úgy futnak a dolgok ahogy kellene, de ez más tészta.


Lényeg az, hogy jófogáson találtam

iPhone SE(Rose gold)16GB 48e ft 90%-os akkumulátor

iPhone 6s 16 GB 75 e ft 100% akkumulátor Rose gold színű

iPhone SE asztroszürke, 11 hónap garancia 72e ft


Mennyire stabilak ezek a készülékek? Volt már iPhone 5S készülékem,, de az nem szerette a hideget..


P9 lite 2017-nek a kamerája az ami tetszik, de maga a rendszer úgy ahogy van nem nagyon.

Gondolkodtam még AndroidIOne készülékekben(Xiaomi MI A1)de iPhone nem jobb felszereltségű belülről?


Szerintetek melyiket érdemes vennem?

Engem nem zavar, hogy Rose arany színű kettő amit kinéztem, a szerintempicit túl van árazva(jól gondolo?)s szerintm



2018. jún. 2. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem picit túl van árazva(jól gondolom)* itt látszik meg, hogy néha akad a drága android...
2018. jún. 2. 22:15
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Honor 8, htc one x, mate 10 pro, stb... Volt pár droidosom, nem akadt egyik sem...
2018. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem vennék 16GB-os iphone-t, mivel nem lehet bővíteni a tárhelyet, szerintem nagyon kevés lenne. Inkább 6s 32GB-ost vagy SE 32GB-ost vennék újonnan, ha már mindenképp iphone. Használtan ki tudja miért adják el, nem biztos, hogy minden úgy van ahogy leírják, általában valami hibája van a telefonnak, amit mi nem tudunk.

Nem írtad, hogy a készülékek mennyi idősek, ettől is függ az ár. Szerintem egy 16GB-os 6s pl nem ér 75ezret, max ha pár hónapos.

Arra figyelj, ha használtan iphonet veszel, hogy az illető kilépjen az iCloud fiókából!!

2018. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem cserélem le a Huawei telefoont. Úgy döntöttem. Elvileg július augusztus között jönni fog rá az emui 8.0

Mate 10 pro készüléken nagyon jól néz ki videó alapján


Icloudon kívül érdemes csatlakozókat gombokat megnézni illetve hangszórókat stb

Célszerű a helyszínen egy gyári beállítást csinalni.

Újonnan nekem sok az ára

Telefonert maximum 60e ft amit adok

2018. jún. 3. 19:52
 5/6 A kérdező kommentje:

Inkább egy normális tablagepet szerzek

Allview víva h8+ picit szaggat. 12e Ft volt használtan

2018. jún. 3. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tabletet használok leginkább, sokkal nagyobb a képernyője, mint egy telefonnak, minden nagyon jól látható rajta. Meg persze mivel nagyon sokat filmezek sokat letöltök gépen, amiket átmásolok rá, és utazás közben nem unatkozok.
2018. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!