Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A3 2017 IP68-assal...

Galaxy A3 2017 IP68-assal túlélné e a sós tenger vizet?

Figyelt kérdés
Szeretnék horvátországban egy kis vízalatti videózást. A kérdés, hogyha utána lemosnám édesvízzel azt túlélné e

2018. jún. 4. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ki szokták emelni mindenhol, hogy az ip68 az ėdes vízre adott tanusítvány. Tesztekben is mondják,hogy tengerbe ne vigyėk be. Ettől függetlenül lehet túlėli.
2018. jún. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem megy bele akkor mindenfélét bírni kell.

De ha beszivárog akkor meg teljesen mindegy hogy milyen víz.

2018. jún. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első írja csak édes tiszta vízre vinatkozik, vegyél rá vízálló tokot pld alin van elég szép választék abban már birnia kellene
2018. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja.

Én az A5 2017-el lubickoltam.

Utána főleg a csatlakozókat kell kimosni, mert kikristályosodik benne a só, ami problémát okozhat a működésében, az apró kristályok karcolnak is, megsérthetik a tömítéseket.

2018. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, hogy utána csapvízzel kimosom a csatlakozókat és megszárítom
2018. jún. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!