Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzunk jövőre (2017)...

Hova utazzunk jövőre (2017) Horvátországba a barátaimmal nyaralni?

Figyelt kérdés

Kb. 10-en szeretnénk elmenni jövő nyáron a horvát partokra nyaralni, 18-20 év körüliek. Erdélyből indulnánk, autóval utaznánk, s mindenképp el szeretnénk menni a Plitvice Nemzeti Parkba is. Az a kérdésem, hogy melyik szigetet, partot, várost ajánlanátok, ha sokat szeretnénk napozni, de esténként mondjuk megtekintenénk 1-2 látványosságot is, vagy csak simán felfedeznénk valami szép helyeket?

Ezen kívül milyen szállást érdemes foglalnunk, ha együtt szeretnénk lenni? A hotel szerintem túl drága lenne, és nem is lenne a legmegfelelőbb választás számunkra. Sátorozás esetleg, érdemes? Vagy nyaraló bérlése?

Arra gondoltam, hogy a novemberi Black Friday-n foglalhatnánk szállást, vannak ismerőseim, akik nászutat is úgy oldottak meg következő nyárra.

Mit tanácsolnátok?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 25. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erdélyből Plitvice nagyon kiesik, hallottatok esetleg Kravice-ről? Sokat spórolnátok az útiköltségen.
2016. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A horvát partokra mindenképp le szeretnénk menni, s ahogy nézem, tudnánk tenni egy 'kitérőt' Plitvice felé is. Erdélytől mindenképp messze van mindkettő, de a tenger lenne a fő célpont, a nemzeti park csak amolyan extra kiegészítő.
2016. júl. 25. 14:07
 3/12 A kérdező kommentje:

hű, nagy a választék, köszi szépen.

a kempingezést nem ajánljátok? :/ annak nagyon örültünk volna, ha le tudunk menni sátrakkal, már csak a hangulat miatt is. sok a hátránya a kempingnek?

2016. júl. 25. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
En Krk szigetet ajanlom, ott minden megvan, lehet furodni (homokos es agyagos strandok is vannak, nem csak kovesek, mint mashol), sok a latnivalo (regi falvak, varosok), lehet kirandulni, hegyet maszni (rengeteg turista osveny van), Plitvicere pedig par ora alatt oda lehet erni.
2016. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dubrovnik és környére. Szállás lehet például Mokosicán és innen be lehet járni a vidéket. Meg lehet tekinteni az óvárost például. Hajóval átmehettek a Lopud szigetre, ahol fantasztikus homokos strand van, Lokrum szigeten rezervátum van, ott nem lakis senki, éjszakára el kell hagyni a szigetet. Mehettek Bosznián keresztül a tengerpartra, sokkal közelebb van, mintha körbe mennétek az autópályán.
2016. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ezeknek majd utána nézek :)
2016. júl. 25. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Zadart tudom ajánlani. Gyönyörű a város. sátrazni azért nem mennek mert elég drága a satorhely és azért a pénzért már apartmant lehet bérelni.
2016. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Crivenica is nagyon szép...
2016. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
crikvenica....elírtam bocsi
2016. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Judit1968 válasza:
Szia! Judit vagyok. Olvastam,hogy szeretnétek jövőre Horvátországban nyaralni. Ha rám hallgatsz,illetve utána nézel annak amit írok,nem fogjátok megbánni! Az én javaslatom: Omis. Omis közép-dalmácia déli részén található. Egy kis városka,amit még a középkorban kalózok szálltak meg többek között.De amilyen kicsi,olyan elbűvölő! Tudni kell,hogy ott megtalálhatsz egy helyen mindent. Hegyet,folyót,tengert. A Dinári hegy ott húzódik,ott folyik a Cetina nevű folyó,ami a tengerbe torkollik./ Ha követed a folyót,ezt meg is láthatod./ Tengerpartja/omisi riviera homokos/,de van olyan része,ami sziklás.Az óváros utcácskáin rengeteg étterem és üzlet található. Van egy utazási irodája,ahol megtalálod Zsuzsit, Ő mindenben tud neked segíteni.Rengeteg fakultatív programot tud ajánlani! Pl. kalózhajós kirándulás programmal,ingyenes városbemutatás,vadvizi evezés,cetina túra fel a kanyonon,városlátogatások/Split, Dubrovnik,/ rka vízesés. A bolti árak hasonlóak a magyarországival. Remélem felkeltettem az érdeklődésed! :) Ha igen, kérdezz bátran, segítek. Esetleg meg tudnom adni az ottani iroda elérhetőségét is. Üdv: Judit
2016. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!