Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört iPhone-ról hogy tudom...

Betört iPhone-ról hogy tudom PC-re lementeni a fotokat, videokat úgy hogy közben a telorol törlődjenek, ha nem akarja felismerni a gép?

Figyelt kérdés

Betört iPhone 8-om képernyője és semmit nem jelenít meg,teljes feketeség,de hang van,hívni is lehet ,így gondolom minden működik , csak a kijelző nem.

Előtte felismerte pedig iphone 5-t es a 8-t is,csak most nem... nem akarom így szervizbe vinni, hogy a képeim rajta vannak...



2018. jún. 7. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
képernyőzár van rajta?
2018. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amúgy jelentkezz be icloudba gépen, mentsd le a képeket, és töröld a telefont


egyébként milyen képek azok, amiket annyira szégyellsz?

2018. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi olyan nincs rajta,csak most azt se akarom,hogy lássák pl hogy keresztapam a hatterben a kertben kis furdogatyaban sutoget,meg az ilyen csaladi fotok stb
2018. jún. 7. 10:58
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez a baj,h vmiert nem erzekeli a PC ,pedig eddig mindig erzekelte. Es ugye telefonnal semmit nem tudok csinalni mert tok fekete a kijelzo..

amugy ha van kepernyozar ilyen szervizekben nem tudjak feltorni/felnyitni a telot?

2018. jún. 7. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tudják


ha ennyire para, rendelj egy kijelzőt és cseréld ki magad


vagy miért nem jó az, hogy cloudból lemented, és cloudból gyárizod a telefont???

2018. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aha. Lehet akkor azert nem ismerte fel a PC sem a telot,mert nem tudtam feloldani?

En meg csinalnam ezt a cloudos musort,ha tudnam hogy kell

Amugy koszi a normalis,gyors es segitokesz valaszokat:)

2018. jún. 7. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd szervizbe, senkit nem fog érdekelni a fürdőgatyás kép. Örülnek, ha gyorsan el is viszed tőlük. Egy kijelzőcsere hamar megvan, akár meg is várhatod ott helyben.
2018. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem engedi feloldani sehogy a telot mert vszinuleg mar kodot ker, amit ugye nem tudok beutni. Igy viszont nem tudom felismertetni a PC-vel. Ezert igy lementeni sem tudom az adatokat.

Aztmondtak tobb het is lehet (t-mobile-os biztositasi alapon fut ez az egesz) es mondtak, hogy mielott visszuk, ki kell kapcsolni az iphone keresese funkciot. Sot azert is akarom lementeni az adatokat,kepeket,mert lehet uj telefont adnak, es a holgy is azt tanacsolta, hogy mentsunk le mindent a biztonsag kedveert.

Koszi a valaszokat elore is

2018. jún. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!