Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugyan az az Iphone mindenhol?

Ugyan az az Iphone mindenhol?

Figyelt kérdés

Tehat ha Mediamarktba veszem vagy Istylerol vagy Tmobiltol lenyegeben mindegy mert eredeti iphone az is igaz?

Iphone 8-at szeretnek reszletee



2018. jún. 7. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem ugyan az, a szolgáltatók függőket adnak.
2018. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanaz. Már függetlent adnak el a mobilszolgáltatók is EU szabályok miatt, ingyen kell szolgáltatónak adnia a függetlenítési kódot is a régi telefonjaikhoz.
2018. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
9%
Ugyanaz. Tökmindegy hol veszed, ugyanúgy tudni fogják, hogy csóró vagy, és kicsi a p.csöd.
2018. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Foa, lany vagyok 😂 Fix keresettel, diplomaval, okj-s vegzettseggel es 4 nyelven beszelek.. csak inkabb havonta adok ki 10.000-et mint egybe 300-at. Biztos ami biztos alapon. 😃


Az elso sorokat nem azert irtam, hogy en lennek a Jani. Hanem mert gyulolom ezt az altalanositast utolso!:)


Mindenkinek koszonom a rendes valaszokat 😊

2018. jún. 7. 16:16
 5/7 bp1985 ***** válasza:
11%
Nem beszélek 4 nyelvet, csak 1-et, de azt rendesen megtanultam. Nincs diplomám, de hitelem sincs. Akkor nem vagyok sikeres? Ja, és divatcikket sem veszek soha.
2018. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Bárhol veheted a készüléket, csak a lényeg hogy hivatalos kereskedés legyen. Úgy él az 1 év jótállás + 1 év szavatosság. A telekom 100%, hogy függetlenül árulja , viszont a többi szolgáltató álláspontját nem ismerem.


A másik, trágár válaszolónak üzenem: keressen fel egy pszichiátert, vagy pszichológust.

2018. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

én a mediamarktba vettem még az 5s t

független

és egy év apple gyári garanciat adtak

ilyen szolgáltató garancia mint a Telekomnál nincs

de egy kicsit olcsobban megvettem a ma ba mint a telekomba

2018. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!