Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 150k és 230k között?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó telefonra beruházni aminek lehetőleg nagy tárhelye van és sokáig bírja
2018. jún. 7. 21:09
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:

oneplus 6 vagy valamelyik xiaomi mi8 modell,bár az utóbbiak még nem rendelhetőek ha jól tudom.

[link]

2018. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Legalább nézz széjjel,

Egy 4/64 GB tárhelyes telefon ami bővíthető, nem kell jobb, vagy több. Vagy egy 3/32 GB is jó.

Ezt pedig egy 50-70 ezres telefon is tudja.

2018. jún. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyanítom a kérdező egy felsőbb kategóriás telefont szeretne, azért ennyi az ár meghatározás, és nem 50-70000. Én jelenleg ios rendszerű telefont használok, nagyon szeretem. Szerintem egy iphone 7, 7 plus 128Gb megérné (lehet rendelni már 230 alatt, viszont nem bővíthető a tárhelye). Esetleg a huawei új telefonjai, p20, p20pro, samsungból s9, s9+.
2018. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Gyanítom hogy a kérdezőnek fingja sincs a telefonokról.

Telefont úgy veszünk hogy amire szükség van, nem pedig amit néhány ember javasol.

Pont az iphone rendelkezik kevés tárhellyel és nem bővíthető.

2018. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
128GB mióta kevés? Igaz, hogy nem bővíthető, de például nekem a 64GB sem telik be, pedig elég sok dolgom van a telefonon. Nem volt kötött, hogy androidosnak kell lennie. Kinek mire kell, talán a telefonra nem egy egész filmkészlet fog rákerülni. Ha neki az a lényeg hogy drága legyen, vegye csak meg felőlem. Nekem jobban tetszik az ios rendszer az androidnál, könnyebben kezelhető és nincs rajta 100 alap alkalmazás (túlzás volt, de sok van rajta) mint egy samsungon. Biztos találna nagy tárhelyeset olcsóbban, de kiírt egy keretet, ha neki ez kell.. Gondolom nem valami fagyogatós telefont szeretne, ami egy olcsóbb árkategória. Nem állítom, hogy nincs azok közül jó, mert biztos van. De ha már kér tanácsot ennyi értékben, írtam párat, ami nekem tetszene, neki nem biztos, mindenkinek más ami tetszik.
2018. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát azért van némi tudásom a telefonokhoz mert középkategóriás Android hamar elromlik és nem vagyok hajlandó 100k.t kidobni egy évre akkor inkább veszek egy drágábbat de az három négy évig bírja már ki...
2018. jún. 8. 20:28
 7/13 A kérdező kommentje:

És azért mert te nem tudod nekem mire kell légyszi le ítéljük el a másikat

Nekem nincsen normális pc.m ezért kénytelen vagyok telefonnal csinálni azt amit más laptopon vagy számítógépen

2018. jún. 8. 20:30
 8/13 A kérdező kommentje:

Xiaomi meg ilyen neve nincsekben meg nem bízom meg..... előbb a oneplus

Azért írtam ki ilyen keretet mert innen kezdődik egy felső kategóriás telefon

Nyilván ha lehetne olcsóbban kapni egy jo telefont akkor már kiirtam volna

2018. jún. 8. 20:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy alacsonyabb összeget én sem jó kedvből szeretnék ennyit rá áldozni
2018. jún. 8. 20:34
 10/13 A kérdező kommentje:

Egy S8 S9 vagy egy p10 vagy p20.ban gondolkoztam

Az iPhone-t nem ismerem csak annyit tudok róla hogy nagyon sokáig bírják... csak hát az ára egy kissé durva.. 😀

2018. jún. 8. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!