Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy/hol kell beállítanom,...

Hogy/hol kell beállítanom, hogy kijelezze a számomat a hívott fél készüléke?

Figyelt kérdés
Mármint a saját telefonomon, ami egy Samsung Galaxy. Egyszerűen nem jövök rá. Vagy a teló túl okos, én meg túl hülye, vagy fordítva.

#számkijelzés-beállítás
2018. jún. 13. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Leginkább a szolgáltatódnál. Regisztrálsz és az online felületen aktiválod. Telekom előfizetéses csomagoknál ez például úgy tudom fizetős szolgáltatás.
2018. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alex Fly ***** válasza:
71%
A tárcsázóban a beállítások -> további -> hívásbeállítások menüben.
2018. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felhívod az ügyfélszolgálatot és bekapcsoltatod.

1430

Ingyenes.

2018. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:

Az ügyfélszolgálat nem fogja a telefon tárcsázójában beállítani a saját szám küldését. Telefonálással meg főleg nem.

És azt sem értem, miért kell túlbonyolitani. Minek menjen ügyfélszolgálathoz, amikor két perc alatt egyedül is elintézi?

2018. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapból ez a szolgáltató rendszerében levő beállítás. Ezt be tudják állítani. Ezt a telefon beállítása csak hívásonként felülbírálja. Nyilván nem a telefon tárcsázóját fogják meghekkelni.
2018. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

@5: alapból a telefonon beállítod hogy minden esetben küldje a számodat és nem kell a szolgáltatóval foglalkozni.

Ugyanez a helyzet a tiltásnál is.

Az, hogy a szolgáltatónál mi van beállítva, csak akkor számít, ha a "hálózati alapértelmezés" van beállítva a tárcsázóban.

Mint mkndtam, ne keverjük meg a kérdezőtb a legegyszerűbb, ha itt állítja be magának a szolgáltató kihagyásával...

2018. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!