Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor van bármilyen kötelez...

Ilyenkor van bármilyen kötelezettsége a szolgáltatónak/gyártónak?

Figyelt kérdés

2017 áprilisában vettem egy Samsung Galaxy J5 2016-ot a Telekomnál.

Garancia van rajta áprilisig, hűségnyilatkozattal.

A problémám hogy ilyen egy hulladék rohadt szar telefonom még a büdös életben nem volt.

Folyamatosan van valami baja, meghülyül, nem érzékeli amikor írok, újra kell indítani körülbelül 6 hónapos kora óta.

USB csatlakozással nem ismeri fel a számítógép, rengeteg alkalommal nem akar töltődni, és így tovább.

Már természetesen volt a Samsungnál is garanciális javításon, de ha beledobom a wc-be valószínűleg az is hatékonyabb lett volna.Ergo semmit nem ért, csak 3 hétig porosodott náluk, nekem pénzembe került,hogy személyesen bevigyem, mert ha nem, akkor több mint 1 hónap lett volna mire visszakapom.

Persze addig fizessem a telefonnal kapcsolatos számlákat.

Agyvérzés közeli állapotban vagyok már ettől, és nekem kell a munkámhoz a telefon, nem fér bele még egyszer hogy 3 hétig a Samsung üljön rajta.Cseretelefonként meg választhatok egy alaplaphibás, vagy egy 25 éves telefon közül.


Direkt ezért vettem új telefont,hogy ne legyen bajom legalább 2 évig, utána meg lecserélem.

Ezzel nem fogom kibírni, bármilyen megoldás érdekelne, előre kifizetném a szaros részleteket, és azonnal váltanék, vagy nem tudom mit tehetek?Bármi megoldás?

Mert szinte biztos vagyok benne,hogy a gyártónak és a szolgáltatónak nincsenek kötelezettségei, max az hogy mókólnak vele 1 hónapig javítás címén.Abból meg nem kérek.


2018. jún. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs.

Készülék beszámitásos csere van,talán.

Telefonos majd személyes ügyfélszolgálat

2018. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 6 honap utan lett ilyen akkor nemvaloszinu ,hogy gyarilag hibas.

Hogy nem csatlakozik a gephez az pont annyira lehet a geped hibaja ,mint a telefone. Nekem is volt ilyen telefon ,meg az Xboxhoz es a Tv-hez is szepen csatlakozott.

Hogy nem akar toltodni az is lehet a toltocsatlakozo hibaja ,ami ha 6 honap utan jelentkezik valoszini,hogy te hasznaltad sokat toltorol ,ezert eldeformalodott a csatlakozo.

Az,hogy cseretelefonkent mit kapsz szerintem teljesen mindegy ,egy 25 eves telefonnal is lehet telefonalni.

Bar,hogy miert a J szeriabol valasztottal az is kerdes szamomra,a telefonban kevesebb anyag es tudas van ,mint a tobb mint 2 evvel idosebb Lg G3-ban.

2018. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, hisz nyilván nem próbáltam 6 ezer féle töltővel, meg a gépem is felismer mindent USB eszközt, kivétel ezt az egy telefont, szóval valóban biztos,hogy nem a telefon hibája.

Sőt, igazad van, az én hibám,hogy egy 1,5 éves telefon egy kalap szart nem ér.

A baromságon kívül tudsz mást is írni, vagy ezzel kifújt?


Mert ez kvára a telefon hibája, én fizetek egy szolgáltatásért, fizettem egy telefonért, és ha ez egy nyugati aluljáróban vásárolt készülék lenne akkor meg se szólalnék.De így?

2018. jún. 17. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit visszavehetnel a stilusbol. Ugyanilyen telefonom volt ,Windows 7 Professional 64biten es Windows 10 64biten is felismerte a gep.

Hogy nem tolt az szinten lehet a te hibad ,ha sokat hasznaltad toltorol es eldeformalodott a csatlakozo.

A samsung nem kis ceg ,nem a te par ezer forintodon gazdagodott meg.

A csatlakozasrol meg annyit,hogy lehet ,hogy a telefonon engedelyezni kell valamit.

De latom,neked csak a hiszti megy. Miert nem vettel olyan telefont ,aminek jobban az ertekelesei? Leirtam,hogy pl a G3 kb mar olcsobb es jobb... De te gondolom megvetted az elsot amit a szolgaltatonal lattal aztan jolvan.

Nem mi tehetunk rola ,hogy igy jartal,en is csak leirtam a tenyeket. Nekem mukodott usb-rol ,neked is mukodnie kell.

2018. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, azért vettem meg ezt a telefont mert ez tetszett, eddig csak Samsungjaim voltak, és rosszul vagyok a többi telefon menüjétől is, úgyhogy azért van ez.


A stíluson meg ne csodálkozz, ha lényegében azt írod,hogy az én hibám,hogy tönkrement ez a szar.

Egyébként meg néha felismeri a gép,néha nem. (általában nem) és a töltés is ugyan így, csak az meg általában tölti, de néha nem.

2018. jún. 17. 10:59
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Ennyit ér egy ilyen kategóriás Samsung...

Ha ragaszkodsz a gyártóhoz, akkor válassz egy készüléket az S vagy a Note szériából.

2018. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!