Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 pro gyorsan merül?

Huawei p20 pro gyorsan merül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 00:24
1 2
 11/15 Wadmalac ***** válasza:

Miért ne lehetne?

A Samsungot én meg előtelepített komplett Microsoft Office csomaggal kaptam.

2018. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Én tegnapelőtt vettem P20 Prot, és nálam js ugyanez a probléma, már nem azért, de amennyibe került vehetnék belőle egy kib*szott hajót, úgyhogy akkor már egy hetet is ki kéne bírnia. Nekem konkrétan 10% merült húsz perc alatt, miközben csak annyit csináltam, hogy fotóztam vele párat és elküldtem Messengeren mutatóba.

Nem tudom, kedves Kérdező, nálad azóta volt fejlemény? Én vissza akarom vinni és reklamálni.

2018. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Idővel beáll majd az akku idő
2018. aug. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam azóta Huawei márkaboltban, ahol is azt mondta az eladó akinek szintén p20 pro-ja van, hogy neki normális használat mellet 1napot bír ki, és hogy ennek ennyit kell bírnia. De én azt nem értem, hogy médiumok miért írják azt hogy ennek van a legjobb üzem ideje.
2018. aug. 19. 08:51
 15/15 Wadmalac ***** válasza:

"De én azt nem értem, hogy médiumok miért írják azt hogy ennek van a legjobb üzem ideje."

Mert bizonyos speciális körülményekre belőtt tesztekben ez hozta a legjobbat. De nem kétszer annyit, mint a konkurencia, pár % előny.

Lehet, hogy a napi nyüstölés után egy órával később dobja el a kapát, mint mondjuk az S8+-om.

Amit persze te sem, én sem veszek észre, mert x százalékkal éjjelre megy a töltőre mindkettő.

2018. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!