Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné Xiaomi Redmi Note...

Roland1.9 kérdése:

Megérné Xiaomi Redmi Note 5A-ról, Vernee M5 32gb váltani?

Figyelt kérdés
Tetszik benne,hogy olcsó telefon,de mégis erős(eustockról venném 31k-ért).Erősebb proci,több ram,és rom..Csak számomra idegen ez a márka.Vélemények?

#váltás #Vernee M5 32 gb
2018. jún. 19. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vernee,Homtom,Xaomi.

Ön tudja mit szeretne,ha megéri önnek.

Eustock mondjuk tényleg jó hely.

(Homtomjaink vannak)

2018. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem döntsön gyorsan.Mert akciós,lehet hogy kifutó termék.

(Homtom Ht17 pro-mat is onnan rendeltem,már nem árulják,de garanciális)

2018. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát!Várom még a további válaszokat. :)
2018. jún. 19. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tapasztalatom ezzel a márkával, de én a helyedben 33-ért egy Meizu M6 (3/32 GB)-ot vennék. Megbízható telefonokat gyárt a Meizu, saját tapasztalatból mondom. Jelenleg egy M5-öt használok és korábban is volt már ilyen márkájú telefonom és egyik sem okozott csalódást.
2018. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lőrinc13 válasza:
100%
Nekem vernee m5 van apszolút meg vagyok vele elégedve a tesztek szerin 5 órát lehet vele játszani/videózni nekem bírja 6-7-ig is! Ami zavaró az a kikapcsolhatatlan elképesztően hangos már már fülsértő hang amit a fokusz,fénykép és videó készítés közben ad illetve a youtube-ban amikor állitom a hangot és a hívás sem csak a fülhalgatóban szól ha be van dugva hanem egyszerre a sima hangszóróján is ami csak akkor hasznos ha épp nem halgatom a fülhalgatót de én ezt is kikapcsolnám szóval az egyetlen hibája a hangtechnikája! A ram-ból kb 1gb-ot használ a rendszer ha nagy alkamazást használok akkor 1.5-2gb illetve az android rendszer 9-10gb-ot lefoglal a 32-ből! Elméletileg szeptember környékén megkapja az android 8.0 oreo-t amivel remélem megoldodnak a hangal kapcsolatos problémák! A gyári fóliát leszedtem a képernyőröl mer kisseb volt mint a képernyő és a szélén mindig bele akadt az ujjam ami a játéknál elég zavaró de érdemes tenni rá egy ujat mert könnyen karcolódik bár ez azt hiszem minden telefonnál probléma!
2018. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lőrinc13 válasza:
Ha van bármi kérdésed nyugottan kérdez szívesen válaszolok. Egyébbként előfordulhat hogy néhány helyen 4300mah-ot írnak ez nem igaz csak 3300mah az aku! Engem is így paliztak be bár lehet hogy megsem vettem volna ha helyesen írják ki amit bántam volna.
2018. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lőrinc13 válasza:

Ja és a kamera sötétben szemcsés és elég hideg szinekkel dolgozik de ha hirtelen valami érdekes dolog van akkor csak kétszer megnyomod a bekapcs gombot és feloldás nélkül lehet fotózni, videózni ami nem tom mennyire egyedi a telefonok közt de ezen van!


Ime egy kis demonstráció amit nem rég vettem fel:

[link]

2018. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hallottam,hogy a Xiaomin a MIU felület jobb,mint a Vernénél az alap andorid felület...Érhezhető lesz a különbség,gyorsabb?
2018. dec. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!