Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tönkre ment a telefonom és valami 21. századi modern telefont szeretnék venni, ami nem pont a legújjabb darab és nem néznek furán rám, hogy miért pont azt vettem. Lehetőleg ne legyen Note2 méretű, mert az a kis kezemnek óriási. Lényegében legyen nagyon jó a hátsókamerája és legyen némi memóriája, persze tárhelye, de ami szintén fontos zenelejátszó...és bírja az idő múlását is, ha van olyan. Amit szeretnék még az normális szilikon tok rá, mert va olyan, amire már nincs.

Iphone-t nem szeretem (ez fontos szempont), de a no name telókat se bírom.


20/L


2018. jún. 24. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
P9 (nem lite) nem tul draga, jo keszulek.
2018. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de 16-os a P9...a családnak fontos, hogy 17-es vagy 18-as legyen, mert ha régebbi számukra kidobtam a pénzem...bocsi ez most esett le.
2018. jún. 24. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Megis mekkora az a meret ami neked meg belefer?es mi a max keret ra.

Nekem ezelott A3(2017) volt.az kis pici,noies telefon.4,7colos.

Mondjuk a kameraja az kritikan aluli...

Meg sonykbol van kissebb meret,de nem tudok pontos tipust es meretet irni.nem szeretem a sonyt.

Xiaomi esetleg?

2018. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!