Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy kb. kettő évig használt...

Egy kb. kettő évig használt iPhone 5S Gold (arany) aminek a kijelzőjén semmi karc nincs mivel végig Üvegfólia volt rajta mennyit ér most?

Figyelt kérdés

2018. jún. 26. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány GB-os. Ha csak 16, akkor szerintem 35ezernél többet nem ér. Ha több, akkor is max.45 ezer. Sokan már az iPhone 6-ot is 50-55-ért árulják, hiszen 80-90 ezerért már iPhone 7-est is találnak.
2018. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akku, készülékház állapot? Bontva volt? Garancia esetleg?

Sok dolog befolyásolja egy telefon használt piaci értéket.

Én a 35 ezer forintot sokallom, kivéve ha tényleg patika állapotban van.

2018. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 eves ,szoval az akksival lehetnek gondjaid,ha cserelni kell az minimum 5000Ft.

Azert 2 ev hasznalat altalaban szokott erzodni a gombokon (home gomb nem mindig erzekel,mozog a nemito/bekapcsologomb) amiket ha esetleg cserelni kell megint csak penz.

A Gsm-ek 30-35.000ert aruljak altalaban oket,patika vagy nagyon szep allapotban dobozzal,toltovel,papirokkal es altalaban 1 honap garanciaval (ami sok esetben a hasznalt akksira nem ervenyes) ebbol kiindulva maganembertol garancia nelkul 25-30.000Ft-nal tobbert biztos nem vennek. (Ezt a 16Gb-s modellre irtam)

Ott a kerdes ,hogy fuggetlen e,mivel a fuggetlen keszulekek egy 5000el tobbert mennek.

Gyakori hiba ,hogy a kijelzo korban sargasabb szinu lesz ami igazabol csak a szemednek lehet zavaro ,mukodesben nem befolyasol ,de megiscsak hiba es ha a kiszemelt keszulek is olyan akkor egy kijelzo cserevel lehetne orvosolni.

Az is gyakori,hogy a kijelzo mozog ,kiall a keretbol ,ezt egyszeruen meg lehet ragasztani,ha ertesz hozza.

A touch id (ujjlenyomat olvaso) is sokszor megadja magat.

Iphone 5s-t egyre kevesebben keresnek es egyre tovabb tart oket eladni,multkor 15.000Ft-ert vettem eleg korrekt allapotban 25.000ert tudtam tuladni rajta.

5 eves keszulek es hiaba iphone,mar kezd kioregedni ,viszonylag stabil,de erzodik,hogy nem mai darab.

Manapsag az emberek a nagyobb telefonokat keresik (5 eve meg jol mentek a kisebbek is) ilyen szempontbol 5s nem lenne jo valasztas.

Szoval szerintem hasznaltan ,minden (gyari) tartozekkal ,jo allapotban ,maganembertol a kartyafuggetlen 16Gb-s 5s 25-30.000Ft-ot er.

2018. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!