Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltatói telefon független...

Szolgáltatói telefon függetlenítése? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lenne nekem egy telenoros készülékem(IPhone 6), minden ki lett rajta fizetve, semmilyen tartozás nincsen már rajta...

És hát ezt szeretném ki függetleníteni. Mondták páran hogy ezt a szolgáltatónál tudom meg csináltatni, és itt oszlott meg a tömeg, mert volt aki azt mondta hogy ez most egy pár ezer forintos összeg és volt aki pedig, azt mondta hogy nem kérnek érte semmit, megcsinálják ingyen...


Tehát ami engem érdekelne az az hogy ha lehet, akkor hol?(bár gondolom hogy a szolgáltatónál mert igy logikus); s hogy van-e költsége?


2018. jún. 28. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szolgáltatót hívd fel, mindent megmondanak.

Ingyen van.

2018. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen fizetős volt, aztán törvényt hoztak, hogy ingyenesen kell adniuk a függetlenítést a szolgáltatóknak, ha ki van fizetve a telefon és lejárt a hűségidő.
2018. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

" és itt oszlott meg a tömeg, mert volt aki azt mondta..."


És akkor az asztalra csapott a kérdező és azt mondta: - Nem fog nekem ennyi hüje okoskodni, én biza felhívom az ingyenes telefonos ügyfélszolgálatot és megkérdezem a legilletékesebbektől, a kutya mindenit!!


Ja, nem.

2018. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!