Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 edge vs...

Samsung galaxy s6 edge vs iphone 6?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem használtan? Melyiket éri meg jobban és miért ? Árba ugyanott vannak 50-60k-és környéke

2018. júl. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Elmondom mi a baj ha használtan veszel újabb okostelefont.


Ezeket aktiválni kell, nem te vagy az első tulaj, lehet belőle később problémád.


Ha kevesebb a pénzed vegyél inkább egy Xiaomi-t, 16 Gb-os Xiaomi-k vannak 40.000 körül.


És akkor te vagy az leső tulaj, nem lesz később "szívás".

2018. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van, szerintem se vegyed meg ezeket használtan, inkább az új telefon éri meg jobban, több jót is találsz ebben az árkategóriában. Ha megveszed használtan, lehet, hogy hibás is a készülék, amiről “véletlen” nem tájékoztattak előre. Nem éri meg ezeket megvenni ennyiért, valaki már “lelakta” egyszer, főleg, hogy nem 2018as telefonokról van szó, hanem 2014, 2015.

Ha nagyon hajlasz ezek felé, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy melyiket veszed, döntsd el, hogy neked zártabb (ios) vagy nyitottabb (android) rendszer kell. Én iphonet használok, nagyon szeretem, megtetszett a rendszere, viszont néha meggyűlik vele a bajom.

Ezek közül összehasonlítás alapján a samsungot venném.

2018. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Mint a két telefon egyértelműen az S6 edge.

Bár én gyűjtenék inkább az s7e-re az is potom pénzért megy, és amúgy iPhone 8 kategória ergo elég jo

2018. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!