Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítés frissítés hátán!...

Frissítés frissítés hátán! Nem lehet valamit eleve jól megírni, megcsinálni?

Figyelt kérdés

Elnézést mindenkitől, hogy nem sorolok be a közfelfogás fősodrásába, de bennem valahogy ezek a "tákolások" mindig azt juttatják eszembe,hogy képtelenek kiforrottan jól megírni pl egy oprendszert és akkor mindig foltozgatni, baśżogtatni utólag. Persze valahogy ettől még sosem láttam, hogy bármi jobb lenne.


Gyerekként és nagyon fiatalként nagy technkokrata voltam. Általában nekem volt a társaságban szinte először mindenem. Legyen az a video, dvd, személyi számítógép stb. Persze ezeknél sosem a folytonos cserélgetés volt a cél, hanem az ütősen jó technikát birtokolva, hosszú távon élvezni azokat. Aztán jöttek a 90es évek, majd az ezredforduló óta elszabadul a pokol, elszaladt a paci. Az okostelefonok egytől egyig múlandó rakás fosok lettek. Az árukhoz képest kevés ideig jók. Amikor elkezdődnek a frissítések, akkor meg észrevehetően egyre nagyobb szar lesz minden velük. Legyen az akár iOS vagy akár Android. Az oprendszerek is és az appok is olyanok, mintha képtelenek lennének a fejlesztők tisztességesen megcsinálni őket és egészen sűrű időközönként foltozgatni kell.


De ez miért jó? Nem lehetne valamit elsőre jól megcsinálni?



2018. júl. 8. 06:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A technika fejlődik, ahogy minden más.

A jó pap is holtig tanul....


Ha te kitanulsz egy szakmát és nem fejleszted magad (frissited, foltozod a tudásod), akkor hamar "elavult leszel".


Az appok is az igényeknek megfelelően fejlődnek.

2018. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!