Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyi buták az iPhone...

Miért ennyi buták az iPhone felhasználók? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem értem hogy mennyi sok ember mászkál több százezres alma logóval ellátott telefonnal, miközben nem is ért a telefonokhoz. Erre rátérve egy lapátra nagy mellénnyel érvelnek mellette, szintén zéró szakmai tudással. De vajon ezt miért van? Köszönöm a normális válaszokat, akár iPhone tulajok is írhatnak nyugodtan

2018. júl. 8. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy írod: szubjektív vélemény.
2018. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De az nem szubjektív vélemény hogy az Android szar, vagy az iPhone a legjobb. Ez csak a szubjektív vélemény beállítása objektívként természetesen 0 szakmai, vagy egyéb háttér tudás nélkül
2018. júl. 10. 20:22
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen kinek mennyi szakmai tudása van.

A 0 szaktudással rendelkező felhasználó is el tudja dönteni hogy melyik jobb neki. Nyilván más szempontok alapján, azt fogja megvenni ami NEKI jobb, nem pedig amit szerinted, a TE szubjektív véleményed szerint kellene.

2018. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van(7+). Azért vettem mert kimondottan hasznos számomra. Jó erős a processzora, ami ballisztikai számításokhoz tökéletes, na meg van benne beépített légnyomás és páratartalom szenzor az ilyesmi nagytávolságú lövésekhez ideális zsebszámítógép
2018. júl. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen dolgokkal foglalkozni. Fontosabb dolgok is vannak, mint ilyeneken rágódni. Amúgy nekem volt androidos telóm is és most iphone-m van. Kapaszkodj meg! Mindkettőt egy nagy hulladéknak tartom. A kettőt összevetve lennék elégedett: stabil is legyen a rendszer, átlátható és mindennel kompatibilis. Igazából zenehallgatásra, kamerázásra, stabilitásban ez jobban bejön nekem, mint az android, de nem vagyok elájulva tőle. Videózni nagyon jó vele, főleg fesztiválon, mert rohadt jó hangminőségben rögzít még akkor is, ha tőlem tíz méterre van a több ezer wattos hangfal.
2018. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én sem állítom hogy iphone a legjobb, de nekem ez jelen pillanatba tökéletes. Nekem samsung téren volt egy nagy csalódásom, ezért tértem át iphonera. 1év után behalt a note 4-em, az aksiról ne is beszéljünk. Számomra ég és föld a kettő a rossz tapasztalatom óta. De senkit sem ez alapján határozok meg hogy buta vagy nem. Nem mindenki érthet mindenhez, de ha valakinek iphone a jó akkor az, ha samsung, akkor az. Mindenkinek a sajátja jó és felesleges ilyeneken vitatkozni bárkivel. Mindenki érvel a sajátja mellett, ahogy nem csak ebben a témában, hanem mindig a saját véleményünk mellett állunk ki. Minden telefonnak megvan az előnye és a hátránya is.

Ha meg valaki iphone telefont választ 0 tudással, akkor mi van? Nekem is fura, amikor a 7.-es kislány iphone 8 plussal és műkörömmel járkál az utcán, de nem az én dolgom. Ha megveszik neki a szülei, vegyék. Hiába 0 szakmai tudás, megtanulja kezelni a telefont, senki sem analfabéta hozzá. Én nem foglalkozok ilyennel, hidd el sok olyan más drága telefont használó is van, aki nem ért hozzá és érvel az iphone hátrányai mellett, amikor soha nem fogott olyan telefont a kezébe. Én meg az ilyen embereket nem értem. Könyörgöm ne ez alapján ítéljük már el az embert. Valaki bmw-vel jár, mert az tetszik neki és van rá pénze, még akkor is ha lenne legalább ilyen jó autó fele árán. Neki a sajátja jó és ugyan úgy használni tudni fogja szakmai tudás nélkül is. Ezekhez a dolgokhoz nem feltétlen kell mindenkinek szakmai tudás mert mindent megtanulunk használni. A rászánt keret, ami dönt, meg az igények. Nem mindenki engedheti meg magának, de vannak akik meg igen, el kell fogadni, ilyen világban élünk. Ez a saját véleményem, nem biztos hogy más is így gondolja.

2018. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja meg hozzátenném, hogy nem értem hogyan lehet egy vélemény alapján agyhalottnak ítélni egy embert:) Legalább te nem vagy az, mi? Mindenkinek van joga a vélemény nyilvánításra. Nem kell kérdést kitenni akkor, ha nem vagy kíváncsi az “agyhalottakra”. Legalább te értesz a telefonokhoz, akkor vedd meg ami neked megfelel, ne mást agyhalottazz egy vélemény miatt.
2018. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szirty ***** válasza:

Elkövetted azt a hibát hogy hitvitát indítottál.

Bár ahogy látom szándékosan. Remélem kiválóan szórakozol. Mert ha nem, akkor szúrd tökön/pinán magad... :)

2018. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy aki ráér egy ilyen kérdést megfogalmazni és kiírni, az az esetek döntő többségében egy gyökér, akinek nincs sok élete. Ennyi sz.rsag helyett inkább járjon haverokkal bulizni, csajozzon, fesztivalozzon stb...
2018. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!