Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy telefont születés...

Kaptam egy telefont születés napomra . Én választottam sajna. Szerintetek visszacserélnék és én választanék egy másik telefont? Megoldható? nem online hanem rendes boltból vettük

Figyelt kérdés

kiválasztottam egy huawei y6 prime telefont ami 50 ezer forint volt.na de a telefon 1 hónap után akad,full hd felbontás nincs rajta max 720p ,melegedik (snapdragon 425miatt),akku 1 napot nem bir ki ha nem használom akkor se.

a telefonon van 1 év garancia +biztosítás vissza lehet vinni?Egy nokia 6 sokkal jobb lett volna.

kinai kaka telefon hátránya?egy pénz kidobás maga xd



#Jason Derülo #huawei fos #kinaiparaszt telefon #anonim inc
2018. júl. 10. 07:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ha vizbe esik akkor is cserélik de csak akkor a fele árát kapom meg.

én voltam hülye, azt hittem hogy Huawei hűha de jo lesz én meg kiválasztottam.

nem értek az ilyenekhez ,sose nem is fogok.

anyukám meg megvette nekem és mit mondjak neki?csak legalábbb mást telefont választanék ami sztem egy xioami mi a1 lenne szarintem az jó?

de komolyan ,hogy mondjam meg anyukámnak?ő eltudná intázni hogy visszacseéréljék mert jól tud manipulálni de akkor is.

2018. júl. 10. 14:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont egy éve vettem egy Samsung J3-as készüléket, éppen akciós volt, 32 ezer Ft, nincs túl nagy igényem, nekem megfelel, meg amúgy is első okos telefonnak jónak gondoltam. Nem is volt vele gondom pár napig. Akkor elkezdett naponta többször, csak úgy önmagától kikapcsolni, és vissza sem engedte magát kapcsolni, csak ha kivettem az akksit pár percre, visszatettem, és utána lehetett bekapcsolni. Visszavittem, és nem cserélték, elküldték javításra! Azóta, 1 év alatt, 8-szor volt szervízben ugyanezzel a hibával, és nem cserélik ki! Már írtam többször a Vodának, mindig elutasítnak, mert a szervíz szerint náluk nincs baja a telefonomnak, így nem tesznek semmit. Úgyhogy nem hiszem hogy neked csak úgy a nem tetszikre kicserélnék másikra, de megpróbálhatod...
2018. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad az ismertebb márkák olcsóbb telefonjait megvenni! Ezt a saját bőrőmön tapasztaltam, amikor egymás után egy alsókategóriás Samsung-om majd Huawei-m kergetett örületbe már a megvételüket követő 1-2 héten belül. Na itt meguntam a sz.rakodást ezekkel és elkezdtem kevésbé ismert márkákat nézegetni a neten. Fórumokat, véleményeket bújtam 1 hónapig és leszükítettem a kört két, akkor még nem annyira ismert márkára, a Xiaomi-ra és a Meizu-ra. Végül egy Meizu lett a befutó, és nem bántam meg, sőt az eddigi legjobb okostelefonom volt. Aztán tettem egy kis kitérőt, vettem egy Xiaomi-t, de a sok jó tulajdonsága mellett nem igazán tetszett az op. rendszere, így visszatértem a már egyszer bevált márkámhoz, a Meizu-hoz és azt kell mondjam, megint jól döntöttem. Én nem vagyok hasra esve a nagy márkáktól. Nem nyújtanak többet, mint a kevésbé ismert telefonok, sőt... Jobban jársz, ha 50 ezer környékén Meizu-t vagy Xiaomi-t nézegetsz, azokkal nem fogsz szenvedni és 2-3 évig lesz egy stabil, megbízható telefonod. A Meizu-kat különösen tudom ajánlani, nagyon stabil a rendszerük, nem jellemző a fagyás, lassulás, még az olcsó telefonjaikra se. Az enyém egy alsó-középkategóriás M5, 1 éves elmúlt, de ugyanolyan gyors, mint új korában, nem fagy, nem akad. Ennyit a "kínai kaka" telefonokról!
2018. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!