Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Egy iPhone SE-m van jelenleg. Egy éve használom, még ha nem is mostanában, de nemsokára cserélni szándékozom, mert kicsi ez a kijelző. Fontos, hogy egy stabil, gyors rendszer fusson rajta. Ezért váltottam annó androidrol erre, mert az android fél év után csak a hibaúzeneteket dobálta, ez meg egy év alatt semmit nem akadozott soha. A mai androidos telefonokat nem ismerem milyenek, vagy fejlődtek-e.

Fontos még, hogy nagyon jó videot csináljon, mind hang, mind képminősegben. Az iPhone olyan jó fesztiválvideokat csinált, hogy akárhol állok, tiszta, majdhogynem studio minőségben veszi a hangot, míg ismerősöm drágább telefonja recsegve ropogva rögzíti.

Ezek mellett az akkuidő még a fontos. Egy teljes nappt lazán bírjon ki. Tudom, hogy 4 colon könnyebb, de hozzászoktam, hogy másfél napot kibír, ha nem nyulok hozzá sokat, akkor még többet is.


Igazából ezek a szempontok. Nem válnék meg ettől a telótól, ha nem lenne kicsi ez a kijelző, de addig akarnám eladni, amíg még jó állapotú, és 40-50 körül simán elvinné valaki, hogy bepótolj az újba. Mit ajánlanátok ezekkel a feltételekkel?

Az árplafon 180 ezer, de ez nagyon a teteje.



2018. júl. 12. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
A hibákért bocsi, nehéz telórol pötyögni hosszas szövegeket. Amit még kihagytam, hogy 2-3 évre venném.
2018. júl. 12. 20:53
 2/4 GMP16 válasza:
Igazad van az andriod elég szutyok csúcs-és felsőkategórián kívül mindenben, de még néha ott se ok. Én jelenleg egy Samsung Galaxy S8-at használok, már több mint egy éve és egy "mai gyerek" vagyok, sokat használom mindenre, de mindenben megvagyok vele elégedve, annyira, hogy lehetőségem lenne pl Iphone X-et is venni, de annyira jó ez hogy nem is kívánom.160 ezerért lehet kapni azt hiszem jelenleg, 5.8 colos kijelzővel nem mellesleg, és simán kibír egy napot, többet is. Viszont ha maradsz az Iphone-nál meg kell szorongatnod magad; mert egy 32 Gb 7 plus 185-190 ezer, ha a 6s plus is jó, akkor az a tökéletes választás az Iphone-osnak.
2018. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Igazán nem értem, mi ez az állandó bizonyítási vágy.

“vehetnék x-et de annyira elédett vagyok...”


Kérdező, ha te elégedett vagy, akkor ne válts rendszert, nincsennek csodás változások egyik oldalon se.


Az akkuidő nem lesz másfélnapos iphone-on, az összes többi viszont rendben lesz, ellenben minden más választás csak zsákbamacska.

De neked kell dönteni, ez csak az én nézőpontom.

Amúgy iphone 6s, vagy 7.

2018. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyel xiaomi redmi note 5-ot, az minden szempontbol elore lepes
2018. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!