Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor, milyen Iphonet vegyek?

Mikor, milyen Iphonet vegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy meglévő Huawei Mate S telefonomat szeretném cserélni, mégpedig Iphonera. Sok féle telefonom volt már, most ki szeretném próbálni az Applet Iphoneokat is. A kérdésem az lenne, melyik modellt ajánlanátok? A kritériumok természetesen az ár (Iphone X ki is lőve), lehetőleg nagyobb kijelző (Mate S után nehezebben adnám lentebb) és jó kamera. Ezek után legfőképp a 7 plus, 8 plus jöhet szóba gondolom. De előbbit már régebbinek, utóbbit meg kicsit drágának találom még. Használt készülékkel nincs problémám szóval olyanokat is nézegetek, illetve vajon érdemes lenne kivárni az újabb modellek megjelenéséig? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. júl. 13. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé úgy hangzik, mintha hobbiból vennél úl telefonokat. Én átlag négyévente cserélem le, amikor már elég rossz a régi. Van valami okod lecserélni a mostanit, azon kívül, hogy szívesen kipróbálnád az iPhone-t? Ha meg nem sürgős, akkor miért nem vársz inkább és veszel jövőre egy újabbat? Nekem x van, tökéletes, nem is tervezem lecserélni jó ideig.
2018. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetően írtam, nem arról van szó hogy telefongyűjtő vagyok, a jelenlegi telefonom is épp a 3. évét tapossa és le van amortizálódva már, inkább próbáltam megelőzni az Android Iphone vitákat. Alapvetően bírja még a telefonom csak szeretem előre tervezni a kiadásaim, nem sietek el semmit, csak időben kezdek jó ajánlatok után kutatni:)
2018. júl. 13. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát én inkább Androidos mobilt néznék, de ha mindenképp iOS, akkor szerintem egy jó állapotú, használt, de még garanciális 8+ éri meg.
2018. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Iphone 7 plus, jóval olcsóbb mint a 8 viszont nincs akkora különbség.

Nem éri meg várni őszig, mivel ilyenkorra elérik a legalacsonyabb árat a korábbi modellek, ősszel már csak pár ezerrel lesz olcsóbb. Ami igazán nem számmottevő pár hónap miatt...


Az iphone-ok amúgy jól tartják az árukat, ha mégsem jönne be és idő előtt cserélnéd, akár 1 év múlva, még mindig jó pénzt fogsz érte kapni.

2018. júl. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáláshoz vegyél egy 6S-t, az még 2 évig támogatva lesz és a 7s meg a 8s csak apróságokban tud többet. Aztán ha bejön a rendszer, akkor lecserélheted 8s-re.
2018. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

7-8 plus között tényleg nincs nagy különbség ,

8 as üveghátlag jobb proci …. sorolhatnám de megnézed neten a specifikációkat meg magyar teszt vidiket akk sztem te is tudsz dönteni dude

2018. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én semmiképp nem vennék pluszt, nagyon nagy, egy kézzel nem lehet kezelni. Az x határeset, de a plusz kétkezes. Le lehet húzni a képernyőt, hogy kisebb legyen, de egy kézzel úgy is nagyon nehéz tartani és nyomkodni. Én sime 7-et vagy 8-at vennék, a 6 már elég öreg, 7 szerintem még jó.
2018. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
S8
2018. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat! A nagy kijelző egyáltalán nem zavar, tekintve hogy a mostani telefonom is 5,5-ös méretű, sőt nálam ez előnynek számít. Rokonaim iphoneján keresztül volt szerencsém megismerkedni az IOS-el. Egyre jobban hajlok egy Iphone 8+ felé. Esetleg még olyan ötlet, hogy hol lehet jó áron beszerezni a készülékeket? Akár új, akár használt, nyitott vagyok a javaslataitokra. :D
2018. júl. 15. 19:02
 10/13 Mestersarkany01 ***** válasza:
66%
Szerintem legjobban aa 7 7s vagy 8 éri meg
2018. júl. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!