Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a vélemények a Gold...

Mik a vélemények a Gold iPhone-nal kapcsolatban? 211/F

Figyelt kérdés

Olvastam már itt néhány kérdést a témával kapcsolatban, de nem sikerült dűlőre jutnom. A közeljövőben akarok venni egy iPhone 7-et, és nekem eléggé bejön az arany színű.

Hordok aranyláncot, valamint a fekete karórámon a mutatók is arany színűek. A ruhatáram legfőképp fekete ruhákból áll.

Nem szoktam feltétlenül mások után menni, de ilyen témában mégiscsak érdekel az emberek véleménye, hogy mit szólna egy ilyen sráchoz (már aki hajlandó véleményt írni).

Kicsit nem fura valahol megjelenni fekete bőrdzsekiben, felsőben, farmerben meg egy arany telefonnal?

Jó jó, hogy nekem tetszik, de vannak olyanok, akik képesek leírni azonnal egy telefon miatt is.



2018. júl. 17. 11:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp tokkal, bár csak egy átlátszó szilikon tokra gondoltam. Hála Istennek tudok vigyázni a dolgaimra nagyon, a mostanin is csak egy szilikon tok van, még egyszer sem ejtettem el 3 év alatt. (Le is kopogom)
2018. júl. 18. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!