Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonet vagy Huaweit vegyek?

Iphonet vagy Huaweit vegyek?

Figyelt kérdés

Iphone 8 vagy huawei mate 10pro között vacilálok

Szeretném hogy gyors és kezelhető legyen

Jó képeket csináljon, ne akadjon egyáltalán és ne kelljen másat venni minimum 2éven belül

Melyik a jobb?

Válaszokat előre is köszi😁



2018. júl. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

[link]


hát nekem elég egyértelműnek tűnik a választás. (HUAWEI) dual kamerája van, szóval alap hogy jobbak a képek, nagyobb a memóriája, a tárhelye, bővíthető, jobb a procija. jah, és olcsóbb, mert nem egy szr divatmárka amiben azt fizeted meg hogy van rajta egy alma..

2018. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"hát nekem elég egyértelműnek tűnik a választás. (HUAWEI) dual kamerája van, szóval alap hogy jobbak a képek.."


Ugyan.. sok gyártónál ez a "dual, meg triple" meg fa**om tudja hány kamerás system akkora egy marketing. Egyedül az LG-nél látok benne valamit, azért mert abban a második kamera az egy széles látószögű lencse.

Sokkal többet számít a pixel, mint maga a nyers kamerák.

Lásd: Google, aki a mai napig a toppon van a standard 1 kamerás Pixel 2 szériával. Egyértelműen nekik van a legjobb HDR feldolgozásuk, az márpedig masszívan szoftveren múlik.

2018. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elírtam:

Sokkal többet számít a szoftver*

2018. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsolt0005 válasza:

De azért ha megnézel pár tesztet a 2 telefonról biztosan össze tudod hasonlítani, ha jól emlékszem a huawei nek ezek közül jobbak voltak a fényképei, bár ez is ízlés kérdése hogy az Ios vagy az Android jön be jobban, ezt csak te tudod eldönteni, az Iphon szerintem tovább bírna majd mivel azok jól vannak optimalizálva, de azért az a huawei is kibírná azt a 2 evet biztosan..


Mivel nekem maga az Apple egyik terméke sem jön be, inkább én a huaweit ajánlanám.

2018. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!