Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszik meg az emberek...

Miért veszik meg az emberek 100 ezer forintért például a Samsung telefonjait, amikor Xiaomi vagy a Huawei fele ennyiért nyújta ugyan azt a teljesítményt, stabilitást, támogatottságot?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 19:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenből van hibás darab széria. Nem értem hogy lehet megítélni egy márkáz egyetlen készülékből.


Hogy mennyire durva a helyzet: a xiaomi redmi note 5 4/64 gyakorlatilag jobb mint egy a8 2018(összességében) pedig fele annyiba kerül. Na ez a durva.

2018. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
0%
Mert jobban megbízok egy olyan márkában amit már ismerek és szeretek.
2018. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Milyen xiaomi vagy huawei van 50 ezerért ami teljesítményben ver egy 100 ezres samut? Tényleg kíváncsi vagyok..

Xiaomi gyártói garancia sincsen magyarországon csak bolti..

2018. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 zombozo ***** válasza:
100%

#13 Van magyarországi szervize a Xiaominak:

[link]

2018. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi note 5 vs Samsung galaxy a8 2018


Xiaomi pro:

-Jóval nagyobb üzemidő

-jóval jobb terméktámogatottság, frissítések

-jóval jobb kamerák

-infra

-gyorsabb ujjlenyomat olvasó

-jóval erősebb hardver (proci+grafikus chip)

-több belső háttértár

-android 8.1 (samsung megkapta nemtudom?)

-miui! rengeteg hasznos szoftveres funkció, ami samsungon nincsen


Samsung pro:

Usb c

Aod

Por és vízállóság



És a samsung 2x annyiba kerül.


Na erre varjál gombot

2018. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
18%

"Cégünk, csak a hozzánk szóló garanciajeggyel ellátott készülékek szervizelését vállalja! Vonatkozik ez a garanciális és térítéses javításra is. Az egyéb forrásból rendelt készülékek garanciája cégünknél nem érvényesíthető.

Az egyéb forrásból vásárolt készülékek szoftveres támogatását annak értékesítője végzi"

2018. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
13%

jobb kamera? ugye csak viccelsz?

támogatottság? gyártói gari nincs csak bolti..

2018. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem viccelek, csak megfelelő mennyiségű háttértudás mellett oktatok. Ha te is ezt tennéd akkor láthatnád hogy mennyivel is jobb a kamerája.

4-5 évnyi frissítésr pedig igen jó terméktámogatottságnak nevezem. Az 1 év magyar garancia pedig szimplán jó.

Szóval azonkívül hogy mennyiredenemérteszhozzá van valami más érved miért vegyem meg 2x annyiért a samsungot? Vagy más miért vegye meg? Nem baj ez meg lehet a logót is venni. Csak akkor ismerd be hogy sznoob vagy. Ennyi.

2018. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

usb c, nfc, több Ram, nagyobb szebb amoled kijelző always on display, víz álloság,normális garancia, jobb kamera,

Samu rendszere nekem jobban tetszik.

Ennnyit simán megér az amennyivel többe kerül :D

2018. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
32%

Usb c? Igen ezt írtam. Mondjuk semmi nagy haszna.

Nfc? Igen valóban ezt kihagytam.

Több ram? Mindkettőbe 4gb van, te retardált vagy? Már bocs.

Nagyobb szebb Amoled with aod? Kisebb, nem feltétlen szebb, aod irtam.

Vízállóság? Igen ezt is irtam fentebb.. nem nehez elolvasni hiszem pár darab szócska, ennyi az elonye.

Normalis garancia? Szerencse hogy ez mind2nel adott.

Jobb kamera? Mondtam már hogy nézz teszteket ég és föld a különbség a xiaomi javára. De látszik hogy analfabéta vagy, ez van.

Samu rendszere? Nekem meg a miui tetszik jóval jobban, de szubjektívan akard már megmagyarázni hogy ez miért jobb amblock!

De mit is várunk egy hülyétől aki próbál okoskodni!

2018. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!