Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szeretnék venni egy okos telefont. Eddig csak régi típusú gombos telefonja volt, ami pl nem jelenítette meg az üzenetben küldött képeket vagy nem lehetett rá zenéket tölteni mert olyan kicsi volt a tárhelye (nem sokról van szó). Mindjárt szülinapja van és úgy gondoltam veszek neki egyet, mikor még erről beszéltünk a Samsung típusú formájú telefonok tetszenek, tehát mindenképpen olyan márkát szeretnék. Fontos lenne hogy könnyen kezelhető legyen, és nagyobb tárhellyel rendelkezik persze memóriakártyával mindent meg lehet oldani de jelenleg arra és még telefonra egyben nincs elég pénzem. Szóval valami olcsóbb szebb telefont keresnék amit nem kell 2 év után kidobni mivel elromlott és amit könnyen tudna használni. Előre is köszönöm a segítséget.
2018. júl. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
2018. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Hány forintot szánnál rá?

Csak azért kérdezem hogy 50-60 ezerért nagyon silány Samsungot tudsz venni. Ellenben ennyi pénzért a Xiaomi az már nagyon jó.

Nézz szét az Eustock-on és bármelyik tetszik meg , nyugodtan megveheted. Nem lehet mellé lőni velük.

2018. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Samsung galaxy j3 2016
2018. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ első megnéztem tényleg jó és a J3 is sokat segítettetek :)
2018. júl. 25. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tudom ajánlani a Xiaomi-t, de ott van a Meizu gyártó termékei is (most a Meizu Pro 7, ami nagyon jó hardvere van, jó áron).
2018. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!