Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy használt...

Vásároltam egy használt iPhone-t, amivel nem vagyok elégedett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vásároltam használtan egy iPhone-t, amiről kicsit később kiderült, hogy átesett egy kijelzőcserén. Ezt az eladó nem közölte velem. Néha nehezen érzékeli az érintést, emiatt nézettem meg. Mit tehetnék most?
2018. júl. 11. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Add tovább,hátha akad rá vevő...
2018. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Lépj kapcsolatba a viszonteladóval, először kedvesen, aztán ha nem használ(ami elég valószínű), akkor mindent bele, vissza kell vennie, hiszen a vásárló megtévesztése etikátlan, és a fogyasztóvédelmi törvénybe ütköző.
2018. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem is tudom mit gondol sok ember hogy miért adják el a használt telefonokat.
2018. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Benne volt a paklibab
2018. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak az van, hogy mára megbántad a vásárlást, és most sírsz a pénzedért.
2018. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hu, ez az utolsó komment.. :D Nem, nem sírnék a pénzemért, ha azt kaptam volna, amiért kiadtam. DE mivel nem egy jól működő telefont kaptam, ahogy azt állította, így akár sírhatnék is, igen. Biztosan sok eszed lehet neked is..
2018. júl. 11. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb ha nem akarsz szart venni akkor nem veszel iphone-t
2018. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!