Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone SE megéri 2018-ban?

Hinimini kérdése:

Egy Iphone SE megéri 2018-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Szerintetek megéri a telefon?

Meddig kap még apple támogatást?

Hosszú távra vásárolnám (2évre) tényleg kell a beaktiváláshoz kártyaszám?

Előre köszii a komiikat!!


2018. aug. 4. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
nem
2018. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2018. aug. 4. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
akkor de
2018. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem ezt SE éri meg megvenni.:D

Attól még neked megérheti.


Akár hosszú, akár rövid távra vásárolnád, nem kártyaszám, hanem mobiltelefonszámod kell az aktiváláshoz.

2018. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem

SEm van, amint kijön az új iphone szeptemberben cserélem, ha jó lesz az iphone arra, ha nem, akkor meg oneplusra

2018. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is nézegettem, aztán vhol olvastam hogy nem lesz több frissítés rá, úgyhogy így már felesleges.
2018. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 évig még biztosan lesz rá frissítés, nekem nem érné meg 7Plus-ról erre váltani!
2018. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja nem az egy idióta barom állat. Nekem is SE-m van és mai napig használnám, ha nem esik vízbe.



Az iphone 5s még a mai napig gyors és használható és frissítés jön rá és mikor jött ki 2013...


Az iphone SE tulajdonképpen ennek a folytatása 2016-os, jobb kamera, gyorsabb processzor, egy iphone 6s tulajdonképpen 3d touch nélkül.


Ennél jobb eltaláltabb telefonom még életben nem volt, olyan képeket lőttem vele hirtelen, hogy csak pislogtak a haverok.


De sajnos vízbe esett, így váltok i8 fele vagy talán megvárom az új iphone-okat.

2018. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is se-m van nincs vele semmi baj két évig még stabil lesz az biztos,de szerintem is inkább várj az idén érkező olcsó iphone-ra,azt mondják 120 ezer körül lesz és annyit fog tudni,mint az idei csúcs...
2018. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem éri meg
2018. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!