Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent, hogy Akkumulátor...

Mit jelent, hogy Akkumulátor élettartalma? Egy mobiltelefon adatlapon azt írták, hogy élettartam minősítés 82h.

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy ahol olvastad, hülyén fordították a battery life kifejezést, ami itt is szerepel, vagy innen lopták az infót:

[link]

Vagyis ez nem az akku teljes életéről szól, hanem csak az egyszeri feltöltés "életéről".

2018. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarul hány órát tudom használni?
2018. aug. 8. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nem használod, mennyi idő alatt merül le.

2018. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolódó másik linken pontosan elmagyarázzák:


"A score of 40h means that you'll need to fully charge once every 40 hours if you do one hour of 3G calls, one hour of video playback and one hour of web browsing daily."


40h tesztérték például azt jelenti, hogy 40 óránként teljesen fel kell tölteni az akkut, ha valaki 1 órát telefonál, 1 órát videózik és 1 órát böngészik.

Azért van ott a három csúszka, hogy ezeket az 1 órás alapértékeket lehet módosítani, az egyéni használatnak megfelelően.

2018. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!