Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincsenek meg a 7 éves...

Ha nincsenek meg a 7 éves telefonom papírjai, akkor nem vihetem szervizbe? Nézegettem a neten fórumokat, és a legtöbb ember szerint ilyenkor nem javítják meg a telefont. Mennyi igaz ebből?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok, és mennyibe fog kerülni?
2018. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
8500 Ft-ot mondott a férfi, mindenestől.
2018. aug. 9. 15:37
 13/21 anonim ***** válasza:

most kiadsz közel 9et, hamarosan kimegy belőlle más

meg lehet valamiért kiment a panel is és megint kifog menni

de hát te tudod, hogy neked mi a jó, mit engedhetsz meg magadnak

én biztos vennék egy újat, ilyen no name telefonok már vannak 20-30ezerért is

40ért már veszel egy gyengébb márkásat


a 7éves telefon már nem egy életbiztosítás, nem úgy vannak megcsinálva, hogy sokáig bírják, abba nem lenne üzlet, sorra fognak kimenni belőlle a hardverek

2018. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

"a 7éves telefon már nem egy életbiztosítás, nem úgy vannak megcsinálva, hogy sokáig bírják, abba nem lenne üzlet, sorra fognak kimenni belőlle a hardverek"


Jó nagy hülye vagy előző! Pont a mostaniak vannak eldobhatósra csinálva! Ennyit se tudsz??? A 7 évesnek látod semmi baja ilyen szempontból, a tiédnek meg rövidesen kampec :))))))))))


Állandóan viheted szervízbe a szoftver hibái miatt :))))

2018. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

10 éves telefonom van SEMMI BAJA. A tiétek mikor fogja bírni a 10 évet? SOHA.


Kérdező nehogy eldobd a kincsedet, akármit kárognak!

2018. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom az enyémmel, ezt a bibit leszámítva, és 7 év alatt ez sem semmi, hogy ilyen jól bírta.

Nem fogom eldobni, ha megtudom mentetni márpedig megtudom, megteszem.

2018. aug. 9. 18:48
 17/21 anonim ***** válasza:

14, legalább ne itt osztanád az eszet

ha szart veszel az szar lesz

a 4éves még "mai" technológia, van olyan telefonom, semmi baja, haveromnak 5 éves van, semmi baja

meg kell venni egy jó márkát, vigyázni kell rá és telefon marad, de ha szervizelni kell megette a fene

én most vettem egy készüléket, egy bajom volt eddig vele, nem tetszett a gyári billentyűzete, raktam rá másikat, 1 év alatt egyszer se fagyott le

tényleg nagyon eldobható készülék, lehet hogy nem vízálló, ütésálló csúcs készülék, de célnak megfelel, bármilyen program elfut rajta, bármit megtudok vele csinálni és be se fagy


normális telefont kellene venni, nem pedig a mai eszközöket szidni, hogy veszel egy 3éves iphont, és jééé lassú

2018. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen típusú a telefonod?
2018. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem vettem se iphont, se semmi hasonló maszlagot. Szóval kár volt ezeket rám húznod. Sima mezei telefonom van, és ez nekem nagyon megfelel!


És, ha már használsz egy kifejezést, legalább helyesen tedd: nem eszet, hanem észt. Na mindegy.


Telefonra költök a legkevesebbet. Nekem ez nem pálya. Pedig megtehetném...

2018. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha most olyan anyagi helyzetben vagy, hogy kb 10 eezr forintot tudsz rászánni, akkor is inkább vegyél használtan egy 1-2 éves készüléket vagy újonnan egy Navont. A Tescoban nézz szét, illetve Edigital és MM üzleteknél, a Telenoros készülékek között.
2018. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!